Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudok valamit kezdeni azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok valamit kezdeni azzal, ha papucsként viselkedik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal 3 hónapja vagyunk együtt, szóval még egy elég friss kapcsolatról beszélünk. Azonban azt érzem, hogy nem tudok mit kezdeni a behódolásával és a papucs viselkedésével. Folyamatosan azt hangoztatja, hogy ő márpedig nem az, majd mondok valamit és kérdés nélkül ugrik, átvariállja az egész napját csak hogy minden úgy legyen ahogy én akarom. Eleinte ez tetszett, de most már baromi unalmas ez a kiskutya üzemmód. Tulajdonképpen a fő problémát az jelenti, hogy egy beszélgetés során is behódol. Mondok valamit, erre ő rögtön egyetért velem. Ha valami okból kifolyólag mégsem, akkor pedig megkérem, hogy fejtse ki a véleményét, miért gondolja azt, amit. Ilyenkor jön az, hogy "jaa hát tulajdonképpen úgy gondoltam, hogy... és jön amit én mondtam. Néha filmnézésnél is észreveszem, hogy jön egy poén, ő nevet, én nem és rámnéz, hogy nem nevetek, ezért ő is abbahagyja a nevetést.

Számtalanszor beszéltem neki erről, hogy nekem milyen fontos lenne egy egyenrangú partner, akivel értelmes diskurzusokat és építő jellegű vitákat lehetne lefolytatni, ő ilyen embernek tartja magát, pedig nagyon nem az.

Beleuntam abba, hogy tálcán kínál nekem mindent, amit csak kiejtek a számon, szerintem a 3 hónap alatt egyszer nem mondott nemet, pedig került rá nézve negatív szituációkba.

Előzőleg egy nárcisztikus kapcsolatba voltam, és örültem neki hogy ez most már, végre az van amit én szeretnék. Hát esküszöm, a folyamatos vita meg ellenkezés jobb volt, mint ez.

Viszont alapvetően a srác nagyon kedves, jó az alapszemélyisége, tudom hogy ha ezen a dolgon változtatna és merne önmaga lenni akkor jól tudnánk együtt működni. Szerintetek hogyan változtassak ezen nála? Mit mondjak neki, már annyiszor próbáltam és semmi nem jut eszembe



2022. szept. 28. 01:20
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
17%

Hát ha papucs akkor szereti és élvezi hogy te dominálsz, ne kérd parancsold:)

Gyakoroltasd.

Ha nem teszi elég jól, büntesd meg:)

Így mindketten élvezhetitek a játékot!

2022. szept. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Én is átéltem már ugyanezt, mikor szembesítettem a viselkedésével átváltott egy elég undorító "ál"alfa móduszba, úgyhogy én inkább elhagytam. Egy olyan embert szerettem volna aki önmaga és nem játszik szerepeket, de nem sikerült. Szerintem ezt mondd meg neki te is, hogy önmagáért szeretnéd szeretni. Ha kiderül hogy mégsincs mit szeretni rajta, nem kell kardba dőlni, egyszerűen csak nem passzoltok. Csak úgy érdemes kapcsolatot fenntartani ha az őszinte, de amit leírtál ez inkább színház nálatok..
2022. szept. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
93%
#1 Ezt kicsit benézted, ez nem a szex kategória.
2022. szept. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

1!

Félreértesz. Én nem élvezem hogy dominálnom kell. Azt szeretném hogy egyenlő felek legyünk, sőt azt sem bánnám ha picit ő dominálna

2022. szept. 28. 01:39
 5/46 anonim ***** válasza:
90%

Mond el neki hogy te mit is szeretnél? Magától nem fog rá jönni.

Később meg az lesz a baj ha lusta lesz és csak sokára fogja megcsinálni amit kérsz tőle.

2022. szept. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

2!

Sajnos én hiába szembesítem, mondtam már neki hogy papucs, azt mondta hogy szerinte nem az.

Sajnálnám ha a szakítás lenne az egyetlen opció, mert amúgy nem lennénk rossz páros

2022. szept. 28. 01:41
 7/46 anonim ***** válasza:
23%

3

Ez igaz... :)


4

Ezt értem, én nem is azt írtam hogy te élvezed, hanem azt hogy ő...

De attól még egy próbát megér, parancsold meg neki hogy domináljon, aztán meglátod mi lesz.

2022. szept. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

5!

Számtalanszor leírtam, de akkor megint. Beszéltem már vele erről, ha ritkán adódott helyzet amikor nem értett egyet akkor mondogattam neki hogy na ez milyen jó meg hasonlók. Ezerszer elmondtam neki mit akarok, de nem tud változtatni. Akkor persze papucs módjára azt mondja hogy változni fog de végül sehol semmi.

Ma is volt egy beszélgetésünk az autóm kapcsán, az elején amúgy még nem is osztotta a véleményemet, aztán mikor elfogyott az érvekből felhozta hogy igazából ő azt gondolja hogy...és itt elmondta az én egyik érvemet. Mondtam neki hogy hát 5 perce mondtam el ugyanezt, erre kihozta az egész témából azt hogy félreértett engem és tulajdonképpen igazam van

2022. szept. 28. 01:46
 9/46 A kérdező kommentje:

7!

Hiába mondom mit szeretnék, nem mer ellenem beszélni. Pedig sosem haragudtam rá amiért nem értett velem egyet.

Tudjátok néha az is megfordul a fejemben hogy azt hiszi hogy én mindent jobban tudok. Fordítóként dolgozok egy cégnél, de másik diplomám is van, ő pedig asztalos. Én nem tartom őt butának vagy tudatlannak, de ő sokszor hangoztatja hogy mennyivel intelligensebb vagyok nála

2022. szept. 28. 01:49
 10/46 anonim ***** válasza:
92%

8

Vagy ennyire szub, vagy valamiért fél tőled?

(Már olyan értelemben hogy jobbnak tart magánál.)

2022. szept. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!