Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzek magamban elmondhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek magamban elmondhatatlan féltékenységet, dühöt, rosszat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a mai napon beszélgettem a barátnőmmel telefonon egy ügy miatt. Aztán mondta, hogy az egyik kollégájának szólt, hogy jöjjön hozzánk esküvői meghívó miatt, ugyanis ilyenekkel is foglalkozunk. Kérdeztem tőle, hogy telefonon beszéltek-e? Mondta, hogy igen, erre még azt is hozzátette, hogy minden nap szokott vele pár percet, megkérdezik egymástól, hogy mi újság, hogy van. Ha nem a munkatárs hívja a barátnőmet, akkor fordítva. Sőt, van olyan is, hogy ez az ember beülteti a barátnőmet az autójába (futár a férfi), hogy mondjuk kicsit megmelegedjen, ha esik az eső kint, vagy hideg van. Valamelyik nap nekem hozott be a barátnőm ebédet a munkahelyemre, fájt a háta nagyon és ezzel a futárral akarta magát behozatni, csak nem tette, mert hallotta a hangomon, hogy nem tetszik nekem ez. A srác az most fog esküdni februárban, ezért is jön hozzánk holnap, hogy megkérdezze ezt a meghívós dolgot, hogy mi hogy megy. Én ennek hangot adtam, hogy de miért kell minden nap beszélni vele? Mondtam neki, hogy amikor nem vagyunk együtt, még mi sem beszélünk minden nap telefonon.. Most nyilván összevesztünk ezen, mert nem bízok meg benne. Tényleg szeret, megtesz értem mindent. Süt, főz, mos rám, mindig azt nézi, hogy nekem mi a jó, ír, hív, elmondja minden nap, hogy mennyire vágyik rám, meg, hogy mennyire hiányzok neki. De engem ez az érzés mégis fel fog őrölni előbb-utóbb, és nem tudok mit tenni. Azt mégsem mondhatom neki, hogy ne beszéljenek... Egyébként sosem adott semmilyen gyanús okot arra, hogy megcsalna, vagy bármi, sőt, a telefon kódját magától adta meg.. Hogyan tegyek ez ellen?

2022. szept. 29. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%

Én ilyen helyzetekben visszakínálom a páromat.

Volt olyan, hogy elfogadott virágcsokrot is kitette az asztalra. Ő nem tett semmi rosszatt...

Aztán elmagyaráztam, hogy ha ő nőként elfogad egy csokrot az pontosan az, mintha én férfiként adnék egy nőnek. Tehát, ha szerinte oké elfogadni, akkor ezentúl és adhatok más nőknek.

Reggel kidobtam a kukába.


Ha más férfival rendszeresen beszélget, akkor bejelentem, hogy ezek szerint nem gond, ha én más nőkkel beszélek napi szinten.


És elmondom, hogy én eddig másként gondoltam, de jó, hogy tisztáztuk és én is szanadabban kezelehetem ezeket.

2022. szept. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

"Süt, főz, mos rám, mindig azt nézi, hogy nekem mi a jó, ír, hív, elmondja minden nap, hogy mennyire vágyik rám, meg, hogy mennyire hiányzok neki."


Vagyis papucs a barátnőd. :D Isten mentsen egy ilyen élettől...

2022. szept. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Lehet a futár megadja neki azt, amit te nem. Hogy figyel rá, a twnyerén hordozza. A futárra nem kell látástól vakulásig dolgozni, a futár kényezteti őt figyelmességekkel.
2022. szept. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Nincs elég érzelmi tartalékod. Önbizalomhianyod van, enyhe nárcisztikus tünetekkel. Annyira unalmas már mindenhová ezt írni, de KOMMUNIKÁCIÓ.

Ahol nem tudtok őszintén beszélni az érzéseitekről, az egy színjáték, nem kapcsolat.

2022. szept. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Egyes: nagyon köszi a válaszodat, igazán tanulságos és teljes mértékben igazad van, egyetértek.


Kettes: nem, nem papucs, ugyan így én is megteszem érte, amit lehet. Szóval akkor mind a ketten azok vagyunk.


Hármas: kétlem, hogy bárki többet adna neki nálam, már csak azért is, mert állandóan hangoztatja, hogy egyik barátja sem volt ilyen odaadó, mint én, plusz mindig elmondja, hogy mennyire törődök vele és figyelmes vagyok vele… Szóval passzolok.

2022. szept. 29. 13:00
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
A féltékenykedés is hiba részedről, de neki meg az hogy nem veszi észre neked ez mennyire fontos!
2022. szept. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Hogy vegye észre, 6-os, ha a kérdező nem mondja, csak "hallatja a hangján", hogy neki ez nem tetszik? Mit mondasz? Pontosan mit? Így nem lehet segíteni.

Miért nem lehet őszintének lenni, miért kell a játszma, hogy "hátha rájön magától".

2022. szept. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha nő lenne a futár akkor is zavarna?
2022. szept. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen szitu engem is zavarna.... nem is kicsit.
2022. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Engem is zavarna.

Egy esküvői meghívó miatt nem essünk már túlzásokba. Mondjuk barátnődet sem értem.. fáj a háta és ezzel a sráccal akarja behozatni magát.Ennyire jóban lettek?

Mondd meg neki hogy téged ez zavar.Nem azt kéred hogy ne beszéljenek de húzzanak egy vonalat ugyanis kollégák.

2022. szept. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!