Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tűnik el a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnik el a barátom? Érzelmileg bántana engem? Egyre inkább bizonytalan vagyok magamban, és nincs önbizalmam

Figyelt kérdés

Furcsa módon, bár nem tudom miért a barátom sokszor nem ér rá velem találkozni, még amikor lebeszéljük, még utána is 1 nappal visszamondja. Feltűnt, hogy el is tűnik, főleg este. Félek, hogy lehet mást talált mellettem. Mikor erre rákérdeztem azt mondta nincs erről szó, meg hogy csak én számítok neki. Nem rég még azt is mondta, hogy pufi az arcom, de szerinte csak viccelt, nekem nem esett jól. Nem egyszer még az exeire, és olyan nőkre is rákeresett akikkel előttem beszélgetett. Azt mondta ezt bosszúból csinálta, mert elutasítottam a szexben.

De ha én nem írok neki egyből, akkor már biztos pasizok, pedig erről szó sincs.

Úgy érzem egyre kevesebb az önbizalmam. De mikor itt van nálam, akkor is csak parancsolgat nekem, rendre elvárja, hogy masszírozzam őt, meg az ágyba tálaljam neki a kaját. Úgy érzem komoly dolgokat se szeretne tőlem, mert 1 és fél év után még csak el sem jegyzett, együtt sem élünk. De a tvben is mindig azt kell nézni amit ő akar.

De már arra is megjegyzést tett, hogy milyen ruhákat veszek fel, sosem járok kihívó ruhában. Azt is mondta miért sminkelem ki magam a férfiaknak akarok tetszeni.

A telefonomat is sokszor elveszi csak úgy poénból.

Nem igazán értem nála ezt viselkedést.


2021. okt. 23. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert megteheti.
2021. okt. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem érteni kell, hanem kidobni.
2021. okt. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írja.

Miért nem próbálod ki, hogy kivágod mint macskát sz.rni, és megnézed, utána is úgy bánik veled, mint a kapcaronggyal?

2021. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem unod minden kétnaponta ezt megkerdezni?

Gáz amit csinál te is tudós

És Gáz hogy még mindig hagyod és ott vagy

2021. okt. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!