Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Lesz még valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lesz még valaha pozitív a véleménye? Egyáltalán komolyan mondta?

Figyelt kérdés
Anyum tegnap a szemembe mondta,hogy már nem szereti az "új" barátomat,sőt "utálja".Egyik este fent volt nálunk(most kezdtünk még csak feljönni hozzánk,lassan 2 hónapja,hogy együtt vagyunk)bent voltunk a szobámban és anyám belátott egy pillanatra és látta,hogy a barátom kényelmesen,a hátán fekszik az ágyamban(filmet néztünk).Számon kérte rajtam,hogy milyen már hogy,most jött fel legelőször az "udvarlóm" és máris így "eldobja" magát a kislánya ágyában...Oo
2010. szept. 26. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg anyukáddal.
2010. szept. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
most mit mondjak anyukádnak mit kell bele szólnia abba, hogy mit csinál a gyerek ott nálad.
2010. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jólvan.Én sem tudom mi a p*cs köze van hozzá.Beszélni beszéltem már vele,de nem jutottunk semmi értelmesre.Szerintem az a baj,hogy félt.De ennyire? -.-"
2010. szept. 26. 17:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért, mire jutottatok?

Egyébként igen, ennyire félt, csak próbáld meg magadat az ő helyébe képzelni. :)

2010. szept. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálom a helyébe képzelni magam,oké.Biztos,hogy én is hasonlóképpen fogok majd viselkedni az én gyerekemmel bla-bla-bla :D Azt mondta,amúgy,hogy ő ezt még korainak tartja meg ilyenek.Meg,hogy nincs "szentsége" a szobámnak,mert mindenkit felhozok 1-2 hónap után.Közben ez nem így így van.(Ezzel kib*szta nálam a biztosítékot :D)
2010. szept. 26. 17:37
 6/7 A kérdező kommentje:
is*
2010. szept. 26. 17:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk kérdezd meg, hogy miért tartja korainak.
2010. szept. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!