Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha hisztizik a parotok, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hisztizik a parotok, egy darabig nem beszelgettek vele?

Figyelt kérdés
Tapasztaltam a ferfi ismeroseim kozott, h amikor a parjuk hisztizett aznap nem is beszelgettek vele, h higgadjon le. Most en is hisztiztem, egy parszor mar elofordult mert nekem tobb igenyem van a vele valo idotoltesre, es hirtelen robbantam, o azt mondja hogy hisztizessel csak rontok. Tegnap delutan ota nem ir es nekem ez is olyan rosszul esik, hisz pont ezert volt a hiszti, hogy kevesebbet torodom vele. Ferfiak ti hogy viselitek es kezelitek, ha baratnotok hisztizik?
2022. szept. 30. 12:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Aha, hogy szerinte hisztiztél. Hány éves vagy, 3?

Azért, mert nem hallgatja meg, te mit szeretnél, ezt ő hisztinek titulálja, majd ignorál, az az ő szegénységi bizonyítványa. Meg a tied is, hogy tűröd ezeket a játszmáit.

2022. szept. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Én megpróbálom megbeszélni. Aki csak ignorálja a dolgokat az nem tud mit felmutatni a megoldásra. Ennyi.
2022. szept. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Hisztizéssel tényleg rontasz a helyzeten. Nekem szerencsém van, a barátnőm teljesen kúlturáltan elmondja ha baja van, és azt akkor rögtön orvosoljuk.

Exeim viszont hisztiztek sokat, én tényleg nehezen viseltem, mert ne essen nekem, hanem normálisan mondja el mi a gond. Nyugodt légkörbe szeretek hazamenni egy fárasztó nap után, nem úgy hogy nekem esnek.

2022. szept. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
26%
Nem beszélek vele. Megvárom, amíg bocsánatot kér a hisztiért.
2022. szept. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Nincs olyan hogy hiszti. A problémákat meg kell beszélni. Az persze megint más, ha akkor próbáljátok megbeszélni mikor nyugodtak vagytok. De a csenddel verés konkrétan bántalmazás.
2022. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Nekem volt egy nagyon hasonló kapcsolatom. Az elfojtott erzeseimtol pánikbeteg lettem. Te ezt ne várd meg.
2022. szept. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
45%

Az én barátom amikor kiakadok vmin es tulpörgöm magam mindog helyben ott azonnal akarja megoldani a dolgokat de amikor en robbanok szibte szakitok is minden gyűlöletem tör elő iszonyat erővel.


Már megbeszéltuk azt hogy olyankor inkább békén hagy es kb 10 perc mulva beszelunk csak ujra mert semmit nem tud olyankor velem kezdeni. Valojában ő maga soha nem is tud megnyugtatni, ellenérvelni, csak es kizárolag magamat kell lehiggasztanom sajnos mert senki meg nem győzne semmirol.

2022. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%

7.vagyok

Egyik hisztim pl arrol szólt hogy szilbeszterkor egy haver nőjével kezdett neki flörtölésbe és erre en otthagytam az egész csapatot. Utanam jött ugyan, békíteni akart, de olyan megalazottan éreztek magam hogy a cuccaival egyutt vágtam ki. Erre elment velük bulizni. Azt hittem még jobban felrobbanok es soha az életben nem akarom latni többé.

Nem volt egyetlen egy ember a földön aki ezt nekem megmagyarázta volna vagy fogadjam el vagy bocsássak meg. Semmi értelme ilyen esetekben velem beszélgetni sem.


Aztán én magam tökegyedül vagy ugy döntök hogy képes vagyok lenyelni, ezt azt ami kihozott a sodromból, vagy nem.

Ha én hisztizem robbanok baratom mindig meg akarná helyben oldani, de nem bír velem. Holott ő a nagyon domináns nagyon erőteljes férfi pedig a kapcsolatban. És mégis megesik hogy nem tud semmit tenni. És nincs is értelme ott előttem állnia magyarazkodnia vagy levegőt is vennie egyáltalán.

2022. szept. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%
Hiszti = kapcsolat vége. A problémákat normálisan kell lekommunikálni, ha meg nem működik a kommunikáció, az is a kapcsolat vége. A hiszti soha semmit nem old meg és nincs rá mentség.
2022. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%
Csak azt lehet hidegfejjel lereagálni, ami érzelmileg nem érint. De ha párkapcsolatban erzelmileg vmi nem érint es higgadtan képes vagy hanyagolást vagy megcsalást kezelni akár, ott szerelem sincs eleve.
2022. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!