Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok beszélgetni a párommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyunk együtt, sajnos még hétköznaponként nem, csak hétvégente találkozunk. Fogy a közös téma, van ami bele sem megyünk, a társaságában nem jut eszembe semmi, pedig alapvetően baráti társaságban nagydumás vagyok. Tudom hogy sokoldalú ember, mégis úgy érzem hogy az én társaságomban nem elég nyitott, és ha belekezdek valamibe, ha mesélek valamit, akkor is úgy érzem hogy nem figyel rám és nem érdekli. Ez engem nagyon zavar, hogy nem tudunk beszélgetni, csak kisebb - nagyobb szünetekkel.
2022. júl. 22. 21:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Amikor beszélgetnünk kellene, akkor rá vagyok stresszelve, kellemetlenül érzem magam, ugy érzem meg kell felelnem neki, még ez barátok társaságában soha nincs így. Még ha új ismeretlen emberek megismeréséről is van szó, jön a duma magától és minden jol, sínen megy.
2022. júl. 22. 21:57
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van akivel én is feszélyezve éreztem magam, nem is volt hosszú életű.

És volt olyan barátom, akinél szó szerint be nem állt a szám, csak beszéltem, mindent meg akartam osztani vele, valahogy végeláthatatlan téma volt.

Számomra az ha valakivel nem tudom elengedni magam 2-3 hónap után az nem is való semmire.

Próbáld meg elengedni magad, beszélj, add önmagad.

Mert ez igy nem igazi kapcsolat.

2022. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy kapcsolattól én alapvetően azt várnám, hogy abban különbözzön egy barátságtól, hogy van intimitás része is és gyengéd érzelmeket táplálunk a másik iránt. Egymás megismerése és gondolkodásmódjának feltárása a nehéz, nála nincs olyan hogy egyik témáról tudunk a másikra ugrani, mert sokszor egy téma is gyorsan, pár szóban kimerül a részéről. Amikor én beszélek pedig jár a szám és nem feltétlen követi végig és pár szavas válasszal elintézi, amikor bőven lehetne rá mit mondani, innentől kedve lefagyok és nem tudom mit kene mondanom hogy jó téma legyen, és elkezd túl gondolni az agyam és már oda sem tudok koncentrálni.
2022. júl. 22. 22:13
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
hát ez elég rosszul hangzik
2022. júl. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell senkinek megfelelni, max. magadnak. Azt meg nem kell *5-re teljesítened.
2022. júl. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!