Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszélget az exével?! Főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélget az exével?! Főleg férfiak véleménye érdekelne

Figyelt kérdés

Nemrég házasodtunk össze a férjemmel (nem erőltettem) sőt, ő szeretne minél hamarabb jelenleg gyereket is.

Elmesélte nemrég, hogy az ex barátnője írt neki, érdeklődött, hogy van. Gondoltam kedves gesztus, hogy elmondta, nem is zavart, ha egy évben egyszer beszélnek pár szót miért ne.. Csak a helyzet az, hogy azóta is beszélgetnek hetek óta folyamatosan, és véletlen úgy nyitotta meg, hogy láttam, és a férjem még azt is írta neki, hogy ha egyszer arra jár és van kedve találkozhatnának. (Fejemben kérdőjelek?!)

Nem tudom miért van arra igénye, hogy az exével beszélgessen, hiúság, kell egy kis izgalom, fogalmam sincs, de beszélgethetne inkább a haverjaival. Egyelőre nem szóltam neki miatta, hogy engem ez zavar, mert túlreagálni se szeretném, de zavar. Túlreagálnám?


2022. aug. 30. 09:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
Ott és akkor kellett volna szólnod. Azóta már törölte, és le fogja tagadni, hiába láttad a saját szemeddel, még te leszel a hülye. Próbáld csak ki.
2022. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%

Kis visszatáncolás a korábbi, jól bevált pinához, egy kis pótlék a házasévekre... Szerintem baromira tiszteletlen veled szemben. Mi az, hogy "ha arra jár"?? Én őszintén, nem ítélem el azt, ha valaki valamilyen (nem érzelmi) okból nem szakítja meg a kapcsolatot az exével, de ez így nekem nagyon sántít.

F

2022. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%
Ennek a házasságnak is annyi.
2022. aug. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Hááááát, ezt tényleg nem kéne.

Maga se veszi észre és szépen újra beleszerelmesedik az exébe. És mondjuk pont akkor hagy el téged, amikor te már terhesen lelkesen vásárolgatod a kis ruhácskákat a gyereketeknek. Erre még rágondolni is rossz. :-((((((((


Szerintem ülj le vele erről beszélgetni. Hogy ha veled komolyan gondolja, akkor ne tartsa az exével a kapcsolatot. Amíg tartja, addig eleve nincs gyerek, de ha hosszabb ideig nem változik a dolog, akkor a házasságot is befejezed vele.

2022. aug. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
28%

Ez de durva.

Az en barátaim(exek)reakcioja ha az exrol:

Mikor az egyik barátomat zaklatta az ex es engem akart neki lehordani, megkerdeztem mikor mentem haza, hogy most jön majd az a rész hogy a hátam mögött kibeszéltek? Az a barátom leoltotta az exét a p.csába.


Masik baratom reakcioja, mikor irt neki köszöntést az exe:

Mit akar ez. Biztos viszket neki. Es ő is letiltotta az exét a p.csába.


Harmadik barátom semmilyen kapcsolatot nem tart az exével. Szakitasok után mindenkit és képeket isntölöl mintha meghaltak volna. Magas ívben sz.rja le az exeit.


Negyedig baratom mellettem lesegett folyton facen az exnőjét, es azt várta mikor megy már rosszul a sora az exnőnek hogy kiröhöghesse, most engem leseget mint a másik exnőjét.


Volt egy srác aki elso randinkon is szeretettel beszélt az exnőjéről és becézgette! Még szerelmes sem voltam csak ismerkedtunk, de már hányingerem volt.Vele össze sem jöttem..

2022. aug. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%
*töröl
2022. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféleképpen beszéld meg vele. Nem is értem, hogy lehet ez kérdés, ez valami népbetegség, hogy ennyire nem alap egy nyílt és őszinte kommunikáció?

Az a fontos, hogy ne hisztizz, ne minősítsd őt ("házas ember létedre ilyet csinálni?", "épphogy elvettél, máris futsz vissza az exedhez", társaik), egyszerűen csak mond el, hogy neked ez rosszul esik, mert te nem tennél ilyet, de kíváncsi vagy arra, hogy ő miért csinálja, hogyan éli meg ezt a dolgot.


Egyébként furcsa nekem is.

2022. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

És akkor ők "csak" barátok. Nemhogy még egy férj.

Még egy pár éves kapcsolatban is korrektebbek határozottabbak másokat elutasitobbak a férfiak, mint másoknál egy férj :(

(5)

2022. aug. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
7 ahol már errol beszélni kell a masikkal mert magátol ennyi sincs benne az mar rossz ómen.
2022. aug. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a megerősítést. Nem vádolni és letámadni szeretném, szimplán elmondani neki, hogy ez nekem rosszul esik és nem fér bele egy házasságba. Ha tiszteletben tartja az érzéseim és a kapcsolatunkat akkor megérti és befejezi, ha nem, akkor meg...
2022. aug. 30. 10:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!