Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak férfiak a gyerekemmel kapcsolatot erőszakosan kialakítani, amikor én nem akarom?

Figyelt kérdés

Se joguk, se közük nincs a gyerekemhez.

Ezt miért nem értik meg?

-Egy egyedülálló anya-



2022. szept. 30. 16:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
37%

Vagy rajta keresztül akarnak a bugyidba jutni, vagy, mivel komolyan tervez veled, így vele is, hiszen az ő gyermeke is lesz.


Ha meg csak kefélni kell a pasi, akkor korrektül mond meg neki! És a gyereknek is, hogy az a bácsi csak kikormolja anyut, semmi több!

2022. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
22%
Meg akarják érteni, hogy ki miatt lehetnek max 2.-ak az életedben és/vagy alapból hülyék amiért egyedülálló anyával kezdenek saját gyerek nélkül.
2022. szept. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
100%
Ezt konkrétan hogy érted? Nyilván ha hosszútávú kapcsolatot tervezel valakivel, és van gyerek, akkor őt nem lehet figyelmen kívül hagyni a partnerednek sem. Jogos igény, ha meg akarnak ismerkedni vele, és lehetőleg jóban lenni, valószínűleg ez nem a harmadik randin jön elő, hanem amikor már tényleg alakul a kapcsolat.
2022. szept. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:

Párkapcsolatokról írok. Nem udvarlás.

A kapcsolatban állandóan harmasban akarnak programokat amiket én nem, meg olyanokat akarnak hogy engedjem el velük kettesben boltba, meccsre vagy bármi, miközben nyilvánvalóan tudják azt hogy 2 percre sem bíznám rajuk a gyereket.


És ilyenekből vannak "harcok"

De még szakítás után is olyanokat írnak, hogy puszilják a gyerekem meg a gyerekemnek adjam át az ajándékát és béküljek ki.


Miért nem szállnak le a gyerekről?

2022. szept. 30. 16:40
 5/64 anonim ***** válasza:
99%

Ezt én sem értem. Nyilván nem idegenek akarnak jópofizni a gyerekeddel...?

Akiben még nem vagy biztos, még csak jártok, annak ne mutasd be a gyereked, ne vond be őt a társkeresésedbe.

Akivel viszont már abban reménykedsz, hogy egy család lesztek, ott mégis hogy gondoltad, mit csináljon a férfi?

2022. szept. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
91%
Hány ilyen volt? Milyen hosszú idő után csináltatok hármasban programokat? Mikor költöztetek össze? Meddig tartott egy-egy kapcsolat?
2022. szept. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
16%
Gyermekeddel? Erőszakosan kapcsolatot? Hínnye, ezért komoly büntetési tételek járnak. Esetleg helyezd kilátásba, hogy megy a feljelentés, ha a gyerekedet molesztálja.
2022. szept. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
80%

4.-re, a kérdezőnek.


Te, konkrétan most trollkodsz, vagy elmebeteg vagy?


Mégis, mit csináljanak a gyerekkel? Verjék? Zárják a pincébe? Adják el románoknak, szexrabszolgának?

2022. szept. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:

Ag egyik így szívatásból el is rabolta a gyerekem. Harcok vannak ilyenekből.


Ugyanis visszaszaldtam be a házba esernyőért addig a párom pedig ment egy kört a kocsival a gyerekemmel, azt hittem rosszul leszek. Es direkt szívatott.

Mert neki sem tetszik hogy nem bízom rá. Nem értem őket!

2022. szept. 30. 16:45
 10/64 anonim ***** válasza:
93%

Azért nálad van baj a toronyban! Hogy lehetsz párkapcsolatban olyannal, akire 2 percre sem mernéd a gyereked rábízni, vagy idegenkedsz 3-as programtól?

Szerintem ez trollkodás!

2022. szept. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!