Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok megsértődve?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok megsértődve?

Figyelt kérdés
Barátnőm egyetemen tanul + dolgozik, én is napi 10 órát dolgozok de a hétvégék mind a kettönknek szabad. Én csak annyit kérek hogy 1 héten egy fél napot vagy csak legalább 4 órát tudjunk beszélni (távkapcsolat). Mondta hogy két hét múlva le tud jönni hozzam, ez volt egy hete és én úgy is rendeztem a dolgaimat. Ma felhív full bunkon, flegman mert ő most beteg megteheti hogy ilyen, majd valahogy kiderült teljesen véletlen hogy meg se jön mert ö most megy a sulival kirándulni. Tehat neki ez most teljesen természetes, hogy nekem nem szol hogy még se jön én szedem ki belőle nagy nehezen. Nem tudunk normálisan eltölteni pár órát hogy ne jöjjön közbe valami, tul későn hiv elalszik, vagy csak 5 perce van, vagy beteg, vagy fáj haja és full flegma velem vagy szinte csak én beszélek...annyira elegem van már ebböl a leszarom "majd lesz valami stilusbol". Egyebkent 22 éves en 28 és 5 éve vagyunk együtt. 1 éve vagyunk távkapcsolatba de ez alatt az idő alatt több veszekedés volt mint az elött 4 évvel.
2022. okt. 2. 23:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy hétig nem kell beszélni, hanem soha többé. Be kell látni, hogy ennek vége.
2022. okt. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!