Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek helyén kezelte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyén kezelte a volt barátnőm a helyzetet?

Figyelt kérdés

Kezdjük az elején én 29 vagyok, ő 25 éves.

Eleinte tök jól indult a kapcsolat, meg volt az összhang, jókat beszélgettünk stb, nem volt kínos csend, tehát komoly kapcsolatnak indult az egész, aztán a 7-dik randinkon megtörtént köztünk az első szexuális együttlét is. Volt előtte egy csomó petting meg előjáték is tehát be indultam rendesen előtte, csak elég nagy "teljesítmény-kényszert" ültetett belém egy bizonyos mondatával. Konkrétan azt mondta hogy szereti ha "jól meg....." Aztán beraktam neki és menet közben el puhult kicsit a szerszám, és azt éreztem hogy nagyon fájnak már a heréim, ugye akkor szokott mikor nagyon sokat állt előtte, kielégülés nélkül, aztán ezt mondtam is neki, és nagyjából meg értette úgymond,és csak azt éreztem hogy hason kell feküdnöm mert rettenetesen fáj, aztán nem elégültem ki,ő sem elégített ki, holott én őt igen mert kinyaltam. Mert miért vagyok puha stb, mi a bajom stb jöttek a kínos kérdések, De akkor nem tulajdonítottunk neki akkora jelentőséget, inkább csináltunk mást. Rá következő héten megint találkoztunk és együtt akartunk lenni, de nem működött a szerszám, bevallom rettenetesen izgultam akkor, hogy mi van ha megint az történik mint múltkor stb stb, akkor az ő mondatai, úgy éreztem nyomást helyezett rám durván, és emiatt szakított is velem, rögtön. Próbáltuk meg beszélni a dolgot, mondtam hogy izgultam, meg kívánom is de nem hitt nekem. Nem volt türelmes nem nyugtatott, csak kiadta az utamat, teljesen össze törtem, mert szeretem ezt a lányt. Még egy esélyt nem érdemeltem volna meg?



2022. okt. 3. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem. De a leírásból egyértelműen lejön, hogy ő nem hosszútávra tervezett veled.
2022. okt. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is volt egyszer hasonló csak fordított esetben. Bedugta és konkrétan azonnal elment, persze ő nagyon zavarban volt, de jót nevettünk rajta. Természetesen legközelebb se tartott sokkal tovább úgy ráparázott. 7 évet voltunk együtt, nagyon jól működött a kémia. Szerintem ilyen bárkivel megeshet az, hogy ezen ő elakadt a saját szegénységi bizonyítványa. De hosszútávon jobban jártál, mert valószínűleg ez a megoldási módszere más esetben is.
2022. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Valószínű, hogy mégsem gondolta annyira komolyan a kapcsolatot. Nem működött a szex, továbblépett. Ha én komolyan gondolom valakivel, hiába fontos alapvetően, hogy jól működjön a szex egy kapcsolatban, türelmesebb vagyok, hiszen magát az embert is szeretem, nem a szex a legfontosabb számomra. Nyilván törekednénk rá, hogy javuljon a helyzet, de ez időbe telik, nem stresszelem vele a másikat, és nem szakítok kb azonnal. De ez én vagyok, valószínűleg neki nagyobb prioritást élvez a szex a fontossági sorrendjében egy kapcsolatban.
2022. okt. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Kezeltesd. Ez nem normális semmiképpen.
2022. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Bizonyos szempontból szerintem helyén kezelte. Lehet, önzőség mások szemében, de én sem akarnék olyan kapcsolatban élni, ahol annyit sem mondhatok, hogy szeretem, ha jól megb.sznak, mert a férfinak ettől olyan teljesítési kényszere támad, hogy semennyire nem megy a dolog. A szex egy kapcsolatban nagyon is fontos dolog, ha az ember hosszútávra tervez. Normális ember fel tudja mérni, hogy ez alapján várható teljesítményileg romlás is, és ez még csak az eleje.

Más férfi segítségnek érzi, ha a nő elmondja, mit szeret. Ez csak normális kommunikáció, nem nyomásgyakorlás. Szerintem.

2022. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Én is ezt csináltam volna a csaj helyében és nem türelmetlenség miatt. Egyszer már volt egy ilyen kapcsolatom, konkrétan a sokadik esélyre sem állt fel neki rendesen, elmondása szerint önbizalom miatt. Ja de ezzel az én önbizalmamat is szétcseszte, mert nagyon nagyon rosszul tud esni, ha a másiknak semmire sem áll fel,mintha nem lennél izgató. Számomra ez olyan természetes folyamat, mint a kommunikáció. Ha nem tudunk 2 mondatot akadozás meg kínos csend nélkül beszélgetni, akkor nem jövünk össze. Ha nem áll fel rám (tök mind1 milyen oknál fogva), akkor nem illünk össze.
2022. okt. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os!


Jó nagy gci vagy, pont mint anyád.

2022. dec. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!