Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ezt mire véljem? Szórakozik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt mire véljem? Szórakozik?

Figyelt kérdés
Már több mint 5 hónapja ismerek egy srácot. Az első pillanattól fogva szerelmes vagyok. Mindig hív ide-oda, sms-eket hagy, találkozni szeretne velem, és msn-en is mindig rám ír. Ha valami baj van egyből segít. Most kövezzetek meg, de van neki barátnője elég régóta. De, lefeküdtünk párszor, és le is fogunk (tudom,tudom egy ócska ribanc vagyok) de a srác mondja hogy szeret, meg látom hogy nem vagyok számára közömbös hiszen akkor nem lenne velem ilyen. De a kor.. 10 év kor különbség. Meghát a barátnője is.. elvileg nagyon szereti és vele tervezi a jövőjét. Akkor velem csak szórakozik? Azt mondta az egyetlen probléma itt a kor.. 17/L
2010. szept. 26. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeretne, nem lenne közben a barátnőjével is :) Ha te minden igényét kielégítenéd, nem tartaná még őt is, hanem váltott volna. Erre a korod nem magyarázat :) Kihasználja, hogy ilyen kis naiv vagy, élvezi a helyzetet, hogy 2 (?) csajt is dughat. Sosem értettem az ilyen lányokat, akik összefekszenek más fiújával. Általában azt akarjátok, hogy a tiétek legyen. De utána nem félnétek, hogy jön neki egy másik olyan lány, mint ti? És majd téged is megcsal? :)
2010. szept. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nyilván csak szórakozik veled, hisz nem dobta ki a barátnőjét, közömbös nem vagy neki ez igaz, de annyira fontos se, hogy 100%osan a tiéd legyen.. minek fekszel le vele még? nem lenne szabad.. csak képzeld magad a barátnője helyébe..

18/L

2010. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, igazából szemét húzás az is, amit ő tesz, meg az is amit te! De ez most lényegtelen! Szerintem lépj túl rajta! Jól nézel ki, értelmesnek tartod magad, nem kilátástalan a helyzeted pasiknál? Akkor keress mást! Tudom, ez ilyenkor nehéznek tűnik (én meg könnyen mondom), de ez a legjobb megoldás! Te csak a jobb keze feladatát végzed (csak jobban nézel ki). A barátnője mellett nem csak a p*csét verheti, hanem egy másik 'lyukat' is tarthat (nem szemétségből írom!!!) Egyszerűen szüntesd meg vele a kapcsolatot, és keress valakit, aki megbecsül (és jó az ágyban ;D)!
2010. okt. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Most mondjam azt, hogy egy ótvar ribanc vagy? Nem mondod:)

De azt igen,elég nagy ostoba,hogy ezt nem veszed észre...!! Hát eléggé egyértelmű, hogy játszik veletek. Igen többes szám, mert a b.nőjével is!

2010. okt. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!