Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mire véljem, gyáva, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem, gyáva, vagy csak szórakozik, vagy micsoda?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nemrég tettem fel itt egy kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_.. . Dióhéjban a sztori: a pasas, akivel régen tartjuk a kapcsolatot neten, érkezik hamarosan. Tegnap - az előző kérdésre kapott válaszok alapján felbátorodva feltettem neki a kérdést: ' igaz, hogy keveset leszel itt, de volna kedved egy kávé mellett a valóságban beszélgetni egy keveset? A reakcioi: ( elmentettem a beszélgetést, be is másolom szó szerint amit irt:) : " Hmm..nos, nem tudom, ez tényleg fontos lenne? " ( Itt kezdtem kisebb szívrohamot kapni), azt írtam vissza: " Nézd, nem erőltetek semmit, nagyon régen ismerjük egymást, és ki tudja, talán az egyetlen lehetőség, hogy az életben is összefussunk." Erre jött olyanokkal hogy " ez igaz, de nem tudja, a barátai mit terveztek neki, nem sokat lesz itt, meg bevallja, hogy tény, az elején csak miattam jött volna ide, de ugy vette észre, hogy nem érdekel a dolog" ( Pedig de, nem tudom ezt honnan szedte)meg - na ez a legjobb rész -: " nem mer velem talizni, mert fél, hogy belémszeret, és ezt nem akarja " ( ccc.. ez nagyon hülye kifogás) .. Pár perc szünet után folytatódik a csevegés: " tessék, itt a számom, megadod a tied is?" Odaadtam, azt mondta, amint ideér, hívni fog, de még semmit nem tud előre megmondani. Majd azt irja: " minden vágyam az lenne, hogy lássalak és halljalak élőben , és ne hidd hogy nem akarlak megismerni, mit sem szeretnék jobban. Aztán kicsit később: " mindenképp megpróbálok veled összefutni, oké? Vagy ha más nem, akkor minden nap hivlak majd, legalább hallani a hangod. ( itt jött el nálam a pont, amikor már csak ezt gondoltam: WTF????!!!)

A tegnap chatelés óta már kaptam sms-t, kettőt is, csak úgy.. ezzel legalább tudom, tényleg a számát adta meg :)

Szerintetek mi a baja? Valahol lemondtam arról, hogy látni fogom :( , de...mi feszélyezi szerintetek? Barátok szerint vagy hazudott a koráról ( 39 éves, én 29) , vagy valami miatt szégyellne mutatkozni előttem.. Nem tudom.. Ti mire vélnétek ezt?


2011. ápr. 30. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Megmondta, nem tűnt fel? Fél, h beléd szeretne.

Ne magadból indulj ki, mi férfiak magyarul beszélünk :P

2011. ápr. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

29 éves létedre kicsit jobban is megfogalmazhattad volna.

na mindegy.elmesélte a sztorit egy tapasztalt barátjának,aki sikeres a nők terén.a barát kb ezt mondhatta neki:te egy idióta balek vagy,a nő odavan érted te meg félsz odamenni te ökör?!!!!!


az emberünk hazament,elkezdett gondolkodni,h lehet igaza van a másiknak.írta az üzit,h megy.

aztán a te kis tökös mókusod,beparázott,gondolom fél a csalódástól,és/vagy nincs önbizalma sem.


ahogy leírtad ennyi az egész.

24/ff

2011. ápr. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja és annyi,h nagyon gáz,h neten ismerkedsz,érett nő létedre.
2011. ápr. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazad van, valóban gáz lenne, ha neten ismerkednék. Nem ismerkedem neten, megvan a jól bejáratott kis magán- és társasági életem, ami köszöni, jól van.. Az emlitett pasival egy fórumon futottam anno össze, nos, hm.. mea culpa, ha ez téged zavar..

Ja, ha gondolod, legközelebb mellékelek szótárat magamhoz, Öcsi :)

2011. ápr. 30. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!