Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok hogy èritek el,hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok hogy èritek el,hogy a pasik ne nèzzenek titeket hülyènek?

Figyelt kérdés

#csaj #pasi #tisztelet #hülyènek nèzès
2022. júl. 29. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Férfit próbálok választani, nem pasit...
2022. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Okos vagyok, és bizonyítom is. Eddig bevált.
2022. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem tudnátok segítő válasszal szolgálni?
2022. júl. 29. 22:51
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
De mit értesz hülyének nézés alatt? Így kicsit nehéz érdemben válaszolni.
2022. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk úgy, hogy eleve egy következetes, racionális ember vagyok és aki egy kicsit is jobban megismer, az könnyedén levágja a helyzetet?
2022. júl. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
pl hogy a pasi vetít ès nem az igazat mondja.
2022. júl. 30. 01:04
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod a másikat megváltoztatni, ha közben te vagy a naiv és ilyeneket fogsz ki.
2022. júl. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ès hogy legyek ne naiv mikre figyeljek oda hogy ne verjen át?
2022. júl. 30. 03:38
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy, hogy magadat jobban megismered, ezáltal a másikat is. Őszinte vagy magaddal, másokkal és nem szopod be mások hazugságait. Aki önmagát nem csapja be, azt mások se tudják.
2022. júl. 30. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy aki olyan típus az megoldja bármit teszel és ezek miatt mindenki más gyanússá válik ha sokszor átvertek ezek.


Saját tapasztalat hogy nekem van egy "unalmas" életem ami kevésbé hihető, próbálom úgy alakítani hogy ne vegyek el időt barátnőmtől-kettőnktől pl. akkor csináltattam meg személyit amikor ő délelőtt aludt buli után és ez vetett fel kérdéseket nála hogy miért lett fontos hirtelen miközben semmi extra oka nem volt csak ennyi.


Konkrétabban nem igazán tudok erre mondani semmit mert helyzetfüggő a dolog mindig és sok a kötsög az tény. Ne hagyd hogy kihasználjanak, adjanak bele a kapcsolatba szívből és ne csak kivegyenek legyen az pénz, testiség vagy érzelem, figyelj arra hogy ne akarjanak irányítani hanem kezdeményezz Te is talit, közös élményeket amikorra Te akarod, legyetek sokat együtt.


40F

2022. júl. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!