Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántalmazóvá válhat idővel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazóvá válhat idővel a barátom érzelmi vagy esetleg fizikai szinten?

Figyelt kérdés
A barátom egyrészből nagyon gondoskodó, megakar védeni minden ártalomtól és szeretettel beszél hozzám.Egészen addig amíg nem alkotok véleményt, pláne ami az övével ellentétes, de általában minden mondatomat kijavítja. Eleinte csak finoman de most már durván kritizálja a látásmódom (fogyatékos hülye vagyok) és a véleményem. Ilyenkor kiabál velem elég csúnyán és csak akkor vált át, ha elsírom magam. Úgy érzem mintha egyre jobban kezdene uralkodni rajtam és már néha vigyázok mit szabad mondanom és mit nem... nagyon könnyen dühbe jön ha a sérelmeimet felhozom és minden veszekedés abba torkollik hogy Ő látja jól én pedig bocsánatot kérjek és rosszul látom. Nem engedi hogy ételt készítsek neki vagy kedveskedjek, csak Ő nekem.Az önértékelésem amikor vele vagyok egyre lejjebb csúszik, és akkor kedves velem amikor meghúzom magam és kislány szerepbe vagyok. Olyankor öröm van az arcán és dicsér hogy milyen édes vagyok...

#uralkodó #szerelem #párkapcsolat #Bántalmazó férfi
2022. okt. 4. 13:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb otthagyod, annál jobban jársz.
2022. okt. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"most már durván kritizálja a látásmódom (fogyatékos hülye vagyok)"

"kiabál velem"

"könnyen dühbe jön"



Nem értem a fő kérdést, hogy miért jövő időben fogalmazol? Amit leírtál az máris az érzelmi bántalmazás.

2022. okt. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Már most az.
2022. okt. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Bántalmazó kapcsolatban vagy.

Menekülj, tönkre fog tenni

2022. okt. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Percig sem maradnék tovább.
2022. okt. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"és akkor kedves velem amikor meghúzom magam és kislány szerepbe vagyok.

Olyankor öröm van az arcán és dicsér hogy milyen édes vagyok..."

Ez a játszma azért működik, mert te is bele mész...

És ez neked így jó? Kit látsz benne apukádat, esetleg ő is olyan volt? Vagy éppen, hogy nem volt jelen az életedbe és azért vágysz erre, hogy legyen egy apaképed....

A párkapcsolat két egyenrangú emberből áll. Nincs alá fölé rendeltségi viszony.

Ha érzékeled, hogy egyre durvább, ahogy viselkedik, akkor mire vársz még? Hogy esetleg nagyobb baj legyen?

2022. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Bántalmazóvá válhat?

MÁR AZ!

2022. okt. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Már most bántalmaz, csak még nem üt.
2022. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokadikként írom, hogy a leírtak alapján MÁR MOST egy érzelmileg bántalmazó kapcsolatban élsz, ahol a másik nem a fejlődésedet és a kibontakozásodat támogatja, hanem az önbizalmad és egészséges önbecsülésed leépítésén dolgozik.
2022. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem akkor látna egy férfi utoljára, amikor elhagyja a száját egy olyan mondat, hogy "fogyatékos hülye" vagyok.
2022. okt. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!