Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan mérgező kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan mérgező kapcsolatotok, hogy a hátatok közepére se kívántátok a másik felet, mégis szakítás után évekkel is sokszor eszetekbe jutott maga az ember?

Figyelt kérdés
Nem gondolok rá szeretettel, még a gondolatától is gyomoridegem van, nem akarom hogy keressen, örülök hogy 5 év után sikerült kiszeretnem belőle és megszabadulni attól a sok bántástól. Mégis eltelt már több mint 2 év, hogy nem beszéltünk, nem is láttuk egymást, mégis mai napig előfordul,hogy eszembe jut, pedig nem éltünk együtt nincs miről eszembe jutnia. Nagy trauma volt ez nekem, a "kapcsolat" vele, úgy érzem egy nagy hiba, és idegesít hogy eszembejut egyáltalán. Sokszor megalázott, érzelmileg bántott, zsarolt, nehéz volt megszabadulni tőle, nárcisztikus ember... Valakivel volt már ilyen? Mitől van ez, és hogy lehet ezen segíteni?

2022. okt. 6. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen,van. Eltelt 8 ev(nem beszeltunk azota,nem is lattam) de meg mindig van,hogy álmodom vele. 6 evig voltunk egyutt.Annyira megalázott,megvert es tudnam sorolni, szerintem PTSD-m lett tole.

Szakemberrel kellene ezt helyretenni.

2022. okt. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nagyon sajnálom ami veled történt.
2022. okt. 6. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!