Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a különbség a szakitással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a szakitással végződött kapcsolatod első pár évét nézve, a házasság vagy eljegyzéses kapcsolatod első pár évéhez képest?

Figyelt kérdés

Tehát komoly kapcsolatokat összevetve (a komolytalan kapcsolatokat hagyjuk ki)


Tehát akivel szakitottatok, azzal milyen volt az elso pár év


És milyen volt azzal az elso pár év aki eljegyzett később


Illetve a kettő közti különbség érdekelne.



#kapcsolatok eleje
2022. febr. 19. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Semmi.


Amiből házasság lett, azért megdolgoztunk. A másikat meg hagytuk.


Két virág között sincs különbség eleinte, amiből az egyiket locsolod és tápsózod meg ablakba rakod, a másikat meg hagyod, ahogy van

2022. febr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Annál a kapcsolatnál, ami véget ért, kezdetben sem volt akkora összhang, mint ebben. Kiütköztek áthidalhatatlan különbségek, amit bármennyire meg akartunk oldani, nem sikerült, és maximum önfeladás árán lehetett volna.

A párommal a kezdetektől sokkal nagyobb az összhang, hasonlóan gondolkodunk, a különbségeink inkább kiegészítik egymást, mint problémát okoznak.

2022. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én felbontottam egy jegyességet.


3 év után lettünk jegyesek, abból 2 év szépen telt, utána összevesztünk, de pár hónap után nagyon is összeszedte magát exem, ezért úgy gondoltam, hogy szeret, küzd értem, így azt hittem, ő az igazi, és igent mondtam. Sajnos az eljegyzés után eltűnt a lelkedése, hiszen "úgyis megvan már a nő", így szakítottam. Összesen 5 és fél évet voltunk együtt, abból 2 év volt jegyesség.

2022. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!