Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szeret tényleg így viselkedne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeret tényleg így viselkedne?

Figyelt kérdés

A párommal néhány hónapja vagyunk együtt. A kapcsolatunk elején minden rendben volt, de idővel egyre kevesebbet tudtunk találkozni és ez kihatással van a kapcsolatunkra is, már egyáltalán nem olyan mint régen. Szinte semmi boldogságom nem származik belőle, gyakran érzem úgy, hogy igazából csak a párom lelki szemetese vagyok, de mégis félek kilépni. Félek az egyedülléttől. Sokáig a családomat is mellőztem, csak hogy vele lehessek. Tudom, hogy ez a fajta érzelmi függés nem egészséges, de nem tudom mit tegyek.

Nem szokott velem agresszív lenni (másokkal már láttam őt annak lenni). Ma néhány óráig nem válaszoltam az üzeneteire, ő pedig utána meggyanúsított, hogy biztos megcsalom, és úgy beszélt velem mint a kutyával. Elmondtam neki, hogy nem hagyom hogy így beszéljen velem és majd akkor keressen, ha normálisan tud kommunikálni, ami úgy tűnt nem érdekelte, mert nemsokkal később azt írta hogy szeret és szeretne találkozni. Én nem szeretném látni, de félek is tőle. Igaz, hogy velem szemben nem volt kifejezetten agresszív, de másokkal igen, és ehhez hozzájárul, hogy alkohol problémái is vannak.


Szerintetek mit kéne tennem?



2022. okt. 7. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

"alkohol problémái is vannak"


Ez már önmagában is elég a szakításhoz. És akkor az egyebekről még nem is beszéltünk.

2022. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen szakíts vele, ha az alkoholproblémáit nem akarná kezeltetni!


Márpedig valószínűleg nem fogja. Szóval vége!

2022. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megtettem. Szeretem, de tudom, hogy így lesz a legjobb. Csak abban bízom, hogy nem csinál semmi hülyeséget.
2022. okt. 7. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kitartást!
2022. okt. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2022. okt. 9. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!