Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Biztos, hogy szeret? Ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos, hogy szeret? Ha nem mond mást csak annyit, hogy ha nem szeretne, akkor nem viselkedne úgy ahogy.

Figyelt kérdés

Ha a lány (20), viselkedéséből teljesen az jön le, hogy szeret. Bár a legelején megegyeztünk (illetve csak ő mondta, hogy így legyen), hogy nem szeretünk egymásba. Egy két napig úgy jártunk össze hogy csak szeretkezünk. De közben azon kívül is igen sokat voltunk együtt és azóta is amikor csak lehet. Én már mondtam neki, hogy szeretem és hogy nagyon szeretem. Egyszer már ő is mondta. De azóta sem igen hallom a szájából csak olyan válaszokat, hogy akkor vajon így viselkednék, ha nem..?


Lányok. Ti hogy gondolkodtok erről?


Vannak problémái az életben, amiket meg fog oldani, tudom, de egyelőre épp benne van. Tudom, hogy azok is sokat foglalkoztatják.


2014. ápr. 30. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Eléggé érezned kéne hogy szeret e vagy sem. A testbeszéd sokat segít. Ha veled van, simogatod? Csókolóztok? Nevetgéletk? Van egy olyan érzésem, hogy ha igen, akkor rohadtul el kéne lazulnod, mert odavagytok egymásért és kész. Elkövettem már sokszor azt a hibát, hogy rágörcsöltem dolgokra, és az eszemmel próbáltam megmagyarázni, ahelyett hogy a szívemre hagyatkoztam volna. Te NE kövesd el ezt a hibát, és semmi gond nem lesz! Üdv, 24/F
2014. ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Minden jel arra mutat, hogy szeret. Egészséges esetben az van, hogy KI IS MONDJUK. Ezt hiányolom. Tudom még sok türelem kell hozzá. Teszek a kapcsoaltunkért és ő is. De a háttér problémái miatt nem igen lehet jól csinálni a dolgokat. Ettől függetlenül mi egyre jobban elvagyunk.

nagyon szurkolok, hogy jó irányba haladnak a dolgok...

2014. ápr. 30. 21:19
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen a testbeszédből azt vonom le, hogy szeret. Akkor lehet, hogy a háttérproblémák azok amik. Nem is kevesek és nem is akármilyenek.
2014. ápr. 30. 21:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazán nem akarok indiszkrét lenni, de muszáj lenne elmondanod, legalább minimálisan, hogy mik is ezek a háttérproblémák, ahhoz, hogy segíthessek! :) Amúgy meg ha szereted, akkor tényleg az a leghelyesebb, ha TE teszel érte, és tettekkel, nem csak szavakkal.
2014. ápr. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm segítséged. Valami azt súgja, hogy őszintén szeret. Amikor elvagyunk, akkor olyan felhőtlen minden, olyan jól megvagyunk. Automatikusan jön csókolni, én szintúgy.

Ő sokkal fiatalabb mint én. Egy picit (nagyon) szeleburdi. Mindíg féltem, hogy valami baja esik.


Háttérproblémák:

Ő nem ismerte az igazi szüleit. Több helyen volt nevelőszülőknél. Kiskorában elkerült az utolsó nevelő szüleihez egy olyan helyre ahol leginkább úgy fogalmazhatnék, hogy patkányok markaiba került egy kiscica,aki kívül belül csodálatos kisgyerek lehetett. Nagyon sokmindenen ment keresztül és őt leginkább egy háziszolgának tartották. Majdnem egy éve kilépett onnan, de sajnos nem teljesen. Nagyon röviden ennyit erről.


Öszejött egy pasival akinek a 11 éves lánya úgy beszél vele és az apjával is, hogy "rák a beled rohassza ki te barom" és cifrábbakat is. Ez a pasi nem szereti. Szerintem azért van vele, mert jól néz ki. Talán megmaradt a szolga kisugárzása és ezt használja ki ez a pasi.


Nem olyan régen összejöttünk. Tudom ez most itt hagyhat némi monani valót maga után. Nem ez lenne az első olyan kapcsolat, hogy lesz egy valaki és ha úgy alakulnak a dolgok, akkor továbblépés.


Először úgy volt, hogy nem leszünk szerelmesek. Ezt én nem hittem el magamról, mert ha úgy alakul, akkor ... de talán én már akkor szerettem őt. Ez az érzelem erősödött és erősödött. Most már nagyon erős részemről.


Mivel általa tilos volt a szerelembe esés és minden testbeszéd, együttlét teljesen igazolta, hogy szeretjük egymást így ma már mondtam neki hogy nagyon szeretem. Ő is viszonozta ezt. Jól esett.

Ma estefelé, mikor elbúcsúztunk, mondtam, hogy nagyon fog hiányozni. Mondta, hogy "Te is".

Sajnos még nem lehetünk teljesen együtt. Vannak még dolgok amiket el kell rendezni az életünkben és utána egymásért... nagyon remélem.


Mégegyszer köszönöm válaszod.


További szép estét

Szia

2014. ápr. 30. 23:36
 6/8 A kérdező kommentje:
Jav: Nem a pasi néz ki jól, hanem a lány.
2014. ápr. 30. 23:38
 7/8 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom és érzem. Ha feltételek nélkül őszinte vagyok, akkor kimondom, hogy szeretem. Ezen nem is kell gondolkodnom, hogy most mondanom kell, hanem kimondom. Azt hiszem még bizonytalan saját érzéseiben. Úgy gondolom, hogy időt kell adni neki. Időt, megértést és sok sok szeretetet. Mindezt meg is adom neki.

A hétvégéket utálom, mivel nem velem van még. Kérdeztem, hogy lesz-e olyan valamikor, hogy velem fogja tölteni a hétvégéket. Mondta, persze. De ezt nem akarom megint megkérdezni, pedig jó lenne hallani mégegyszer legalább.


Na csak jól nézne ki és belül sötét lenne és kívül szőke, akkor nem érdekelne, csak azok a pár órák míg vele vagyok.

De nem erről van szó. Ma megkérdezte, mit szeretek benne? Azt válaszoltam: "azért amilyen Te vagy."


Ő egy csodálatos ember is egyben. Egy igazi, földön járó nő. Olyan édes lelke van, hogy nagyon kevés ilyen embert ismerek mint ő. Igazából csak jót tudok elmondani róla. Órákat tudnék írni róla. Így most abba is hagyom az írást.

2014. ápr. 30. 23:45
 8/8 anonim válasza:
Lehet, hogy csak simán nehezebben mondja ki, ha valakit szeret. Ismerek olyat, aki annyira gátlásos, hogy a szüleinek is alig mondja, pedig egyértelmű...
2014. máj. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!