Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy a barátnőm nem szeret igazán. Hétvégén remekül elvagyunk, hétköznap suliban, nem nagyon foglalkozik velem. Pedig én próbálok úgy viselkedni hogy az neki megfeleljen. Megbeszélünk mindent! Mi a probléma vajon?

Figyelt kérdés
Vannak olyan pillanatok, hogy minden fontosabb neki nálam, sokszor a bulit választotta, mint engem. Sokan átbaszták őt és fél szerelmesnek lenni, a múltban él?! Én ezt feltételezem, nem jön arra rá, h én nem olyan pasi vagyok, mint az előző pasijai! Sokat elvár tőlem, sok mindent a fejemhez vág, olyanokért is én vagyok a hibás amiért neki kéne bocsánatot kérni, meg hogy én felidegesítem, mit csináljak? Kezd elegem lenni : S
2010. márc. 10. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lépj, valószínű ha eddig nem tudott megszeretni nem is fog keres valami olyan kapcsolatot ahol nincsenek elvárások (legalábbis ekkorák és te sem fogsz csalódni nagyot)
2010. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hagyd ott! nekem is ez volt 1,5 évet voltam a csajjal de nem változott mert makk volt! ilyenek ezek!
2010. márc. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha még nem zúgtál bele teljesen, akkor hagyd ott mielőbb. ha már belezúgtál, nem mondom, hogy hagyd ott, mert úgyse fogod (pedig ez az egyetlen megoldás, időpocsékolás az ilyen egyoldalú kapcsolat).
2010. márc. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Eh...Ahogy mondták.. Mondd meg neki a tutit..

Mégis mi vagy te kislány vagy férfi? Istenem..

A legnagyobb esélyed (Szerintem) akkor van ha férfiként viselkedsz.. Mi ez a köcsög duma hogy próbálok megfeleni a lány elvárásainak..^^

Ne csodálkozz ha nem vonzódik hozzád így..A lányok fiú kell, nem kis ovodás aki hagyja hogy szidják ok nélkül.

2010. márc. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
HAGYD OTT én ezt tenném játsza csak a fejét egyedül neked ne b*sza el a becsületed.
2010. márc. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mennyi puhapöçs... Természetes, hogy nem a harag és a "kirúgás" a megoldás. Természetes, hogy elmondod neki, ahányszor csak szükséges. Természetes, hogy nem cél a feszültség. Csak ha már tényleg nincs mit tenni, akkor kerülhet elő a kérdés: maradsz vagy mész?
2010. márc. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen barátnőm volt, hétvégén együtt voltunk akkor tök jo volt minden, hétköznap meg sz*rt rám magasrol, fontosabb volt neki a csavargás meg a hülyülés.. és az ilyen tényleg nem változik meg, a volt barátnőm is idősebb lett azota 2 évvel és néha ahogy látom még mindig ilyen.. aztán meg sirt nekem h neki miért nincs komoly kapcsolata!? De az ilyen miért csodálkozik.. mindig utáltam az önző, öntelt libákat!
2010. márc. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
csak beleszerelmesedtem, mert mikor ketten vagyunk és egymásra koncentrálunk, nagyon jó: ) de elkezdődik a hét és hogy befolyásolja őt valaki, vagy stresszes minden miatt, rajtam vezeti le a feszültségét, ilyenkor azt mondja azon vezeti le akit a legjobban szeret. csak néha a f*kivanmár és meg is mondom neki. ezután sértődés meg stb. annyi dolgot eltudnék még mondani, ááá! bár hogyan viselkedek, felidegesítem... néha már teljesen kivagyok! csak szeretem! : s állítólag ő is engem?!
2010. márc. 10. 17:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy 14 éves, szőke, kékszemű? Fejem teszem rá.
2010. márc. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Najó, vedd el feleségül, hibátlan alkeszok lesztek.
2010. márc. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!