Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóvá tehetem? A páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóvá tehetem? A páromnak van egy 10 éves gyereke, és akkor is elhozza ha nincs az ő hétvégéje, akkor is itt van szombatonként, sőt van amikor hétköznap is itt alszik napokat, alig tudunk kettesben lenni,örülök hogy foglalkozik vele de ez nem sok?

Figyelt kérdés

2022. okt. 8. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Szóvá teheted, de ha ennyire szoros a kapcsolata a gyerekével, akkor nem a gyerek fog kevesebbet menni. Igazából a párodé lenne a normális hozzáállás, ketten csinálták a gyereket, ketten is neveljék fel. Gondolom még így is kevedebbet van nálatok, mint az anyjával.

Megértelek amúgy téged is, fene akarná más gyerekét otthon kerülgetni. De ezért nem kell nem gyerekesként gyerekes pasival összejönni. Azt is vedd számításba, hogy bármikor benne van a pakliban, hogy akár állandóra az apjához költözik a gyerek. Pl ha az anyjával történik valami, vagy ha nagyobb korában össze vesznek. Az apja ugyanúgy szülő, ugyanúgy bármikor rászakadhat a teljes nevelése.

2022. okt. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mire ide költözne a gyerek, addigra én fogok szülni egy közöset, és akkor jobban ellennének egymással, de így a párom mindig a gyerekkel foglalkozik, és én alig tudok vele lenni, hétköznap meg dolgozunk és olyan kevés a kettesben töltött idő.
2022. okt. 8. 15:20
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Párkapcsolatban bármit elmondhatsz a párodnak. Ez a jó benne!
2022. okt. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Félek hogy azt érezné hogy elakarom szedni a gyerekétől
2022. okt. 8. 15:32
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Aki gyerekes pasival kezd az vallalja ezeket.
2022. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Így jár, aki bukott, használt pasival kezd. Ez majd csak rosszabb lesz!
2022. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Azt miből gondolod, hogy egy kamasz majd jól el lesz az újszülött, később kisgyerek féltestvérével? Pláne egy fiú. Jó esetben kb le sem fogja szarni, rossz esetben féltékeny lesz rá, és kifejezetten nem fogja szeretni. A kamasz srácok ritkán rajonganak a kiskölykökért.
2022. okt. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szereti a gyerekét. Vagy eltűröd vagy lépsz. De hidd el, jobb ez a típus.
2022. okt. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a helyzet nem fog változni sajnos
2022. okt. 8. 16:34
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól ellesznek? Te valami álomvilágban élsz! Kb.olyan féltékeny lesz, mint te most miatta, csak szólok.
2022. okt. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!