Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szüleim kapcsolata borzalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim kapcsolata borzalmas, de nem tudok segíteni?

Figyelt kérdés

Nagyon toxikus az egész, kb már vége van csak nincs pénz külön költözni...Apum tagadja maga előtt is, pedig bőven része van benne, hogy ez lett. Anyum mrg totál ki van lelkileg készülve. 60 körüluek, de régóta rossz az egész most meg már késő elválni (apám nem is akarna ott nehezítené meg ahol tudná..). Sajnos én nem tudok érdemben segíteni, albérletben lakom egy másik városban, átlagfizetéssel:/ de anyukámat nagyon sajnálom, rá fog mrbbi az egészsége attól félek...

Van még itt olyan aki hasonló helyzetben van?

27/n



2022. okt. 9. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

60 körüliek

Ilyenkor is lehet válni, ha nem megy az együttélés. Külön-külön beszélgess velük, és bíztasd anyukádat, hogy adja be a válókeresetet.

2022. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek elváltak már, külön is költöztek, de nagyon megviselt, főleg az hogy anyámnak volt is egy öngyilkossági kísérlete. Túlélte, de most is nagyon szenved.

23/N

2022. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj 60 fölött albérletbe menni már elég necces, én megértem ha nem meri anyum meglépni. Pedig próbáltam neki mondani, hogy mégis lépni kellene stb... :(
2022. okt. 9. 17:00
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Miért kéne albérletbe mennie?
2022. okt. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Több van mint gondolnád!

Most hogy a lakhatás évről évre drágább csak még többen kerülnek hasonló kilátástalan helyzetbe!

Az más kérdés hogy sokan megússzák súrlódással és ritkán nagyobb vitával, de néhány esetben embertelen beteg viselkedésbe megy át az utálat!


Remélem javul a helyzetük és vigyázz anyukádra!

2022. okt. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj beleszólni a szüleid kapcsolatába, se magadra venni azt a terhet. Éld a saját életedet inkább. Szörnyű az ilyet látni, de nem tudsz mit tenni. Ha ők nem akarnak változtatni, az is az ő döntésük. Neked a saját életed és boldogulásod legyen a legfontosabb. Ha negatívan hatnak rád, minél előbb költözz el, ha tudsz. Saját tapasztalatból írok sajnos.
2022. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!