Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretjük egymást, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretjük egymást, mégis borzalmas, rosszul érzem magam a kapcsolatomban, szakítanék, de nem megy? Néha (mint most) egyszerűen gyűlölöm. Miért?

Figyelt kérdés
Szeretem, féltékeny is vagyok, ha másról van szó, és ez nála is így van, mégis ki nem állhatom. Bunkó, rondán beszél velem, úgy érzem, egyáltalán nincs meg az a kedvesség, amit az elején kaptam stb. Keresett külföldi munkát, elmegy, én meg maradok, pedig közös munkavállalást beszéltünk meg, jelentkeztünk is, és most elmegy. Úgy veszem észre, mindenkivel kedves, csak velem nem. Ő beszélget más lányokkal, én meg nem tehetem az ősidők óta meglévő fiúbarátaimmal. Szakítani szeretnék, mert egyedül jobb, tanulok is, edzek is, otthon vagyok stb.. de nem megy, szakítanék és hiányzik. De veszekszünk. A kapcsolatunk majdnem az elejétől fogva veszekedős, ha az egyikünknek jó a másik nélkül, már minden baj van stb. Szóval semmi sem jó. Hamarosan elmegy és én szakítani akarok, de már hónapok óta ingerült és ideges vagyok miatta, rá, lehet ez a kapcsolat valahogy jobb?

2018. máj. 27. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen vagy vele.. Ez a kapcsolat halott.
2018. máj. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts és kész, idő után úgse fog hiányozni.
2018. máj. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Személy szerint egyben biztos vagyok,mivel én is ilyesmiben tipródtam,hogy : ez nem kapcsolat,és teljesen más emberre van szükséged.A pozitív különbséget akkor fogod igazán látni,ha egy teljesen más személyiséggel rendelkező új partnered lesz.Addig nem,mert csak megy az önmarcangolás mi lenne jobb.
2018. máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A változás mindig ijesztő. De amikor már így letudod írni, hogy gyűlölöd. Az borzasztó. Ne azt nézd jaj mi jön ezután. Ő elmegy akár azt mondod szereted akár azt mondod, hogy gyűlölöd. Az együtt töltött idő minősége és nem mennyisége számít. Az a tudat, hogy az a sok együtt töltött időtök borzalmasan telt el s ennél sokkal de sokkal nyugodtabb, stresszmentesebb lehetett volna egyedül vagy más valakivel.
2018. máj. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!