Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomon folyamatosan lóg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomon folyamatosan lóg egy "pick me girl". (Lent kifejtem magyarul ezt a fogalmat annak aki nem ismeri.) A barátomat zavarja a jelenléte, mégsincs töke melegebb éghajlatra küldeni. Pedig az ő dolga lenne, nem az enyém. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

[link]

Itt egy remek összefoglaló magyarul erről a típusról.


2022. aug. 5. 12:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Régen nem volt magyar definíciója ennek a típusnak , csak amióta tiktok van , lett redflagpickmeeupupgirlmyhamdsomepuaboyfriend 🤣🤣🤣🤣


Jó Istenke gyere le

2022. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Mert ma már divat mindenkit negatív jelzőkkel bélyegezni. Eddig is előítéletesek voltak az emberek, erre csak rátett a net egy lapáttal.
2022. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ezt neki kell kezelni.
2022. aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Neki kellene megmondani a csajnak, hogy bocsi de barátnője van. Ha ennyire nem képes, én elgondolkodnék a kapcsolaton. Vagy töketlen egy koloncot lekoptatni, vagy bejön neki hogy töb irányból kapja a figyelmet.
2022. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Kb egy pasi sem arról híres, hogy nőket oltogatna le magárol.
2022. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Jaaaajj, már ilyen fogalom is létezik? Jesszus. 😆
2022. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Én egész életemben fiús voltam, fiús dolgok érdekeltek, nem sminkelek, és most kell megtudnom 26 évesen, hogy ezt a mai felfogás alapján csak azért csinálhatom, mert a fasziknak ezzel akarok imponálni? 😅


Amúgy akármilyen "módszerrel" legyeskedhetne körülötte nő, nagyon jól látod, neki kell leépíteni. Ha ő erre nem hajlik, van egy rossz hírem... 😇

2022. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az oka mindegy, hogy tetszik neki a csaj, vagy csak mamlasz a pasid, jobb ha elengeded ot. Akinek egyedul nem vagy eleg barmilyen szempontbol, azzal sosem lesz teljes a kapcsolatod. Marpedig hulye lennel nem arra torekedni.
2022. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem tisztázott ez. Mégis hogyan lóg rajta? Elhívja a lány valahova, és a barátod nem mond nemet? Vagy egy a baráti társaságban lógnak, és ott van mindig a sarkában? Mert azért nem mindegy. Nemet mondani nem mindenkinek olyan könnyű, én magam is sokáig gyakorlatoztam hogyan kell csinálni.
2022. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Van erre magyar megfelelő, az, hogy "laza". Az már a cikkíró és a vele egyetértő nők problémája, hogy azt hiszik, hogy mindenki csak azért él, hogy a férfiaknak megfeleljen. :D
2022. aug. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!