Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen konfliktusok jelentkezh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen konfliktusok jelentkezhetnek, ha valakinek a párja egyke/sok testvére van/testvére van?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, senki sincs elrontva.


Egykeként felhívták rá a figyelmemet, hogy néha érzéketlen vagyok és másképpen állok az osztozkodáshoz.


Viszont amikor olyan párom volt, akinek sok testvére volt, mindent centire, másodpercre pontosan kellett egyenlõen elosztani és sokszor rivalizált velem


2022. okt. 11. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez inkább a személyiségtől függ.


Páromnak két testvére van, abszolút önzetlen és jószívű. Ha egy csokit kell elosztania hármójuk között, akkor inkább elfelezi kettejük között.


De ismertem olyan testvért is, aki szintén centizgetve osztozkodott :D

2022. okt. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Rohadt egyszerű lenne a világ, ha mindenki személyiségét meg lehetne határozni a testvérei számából.


Nekem van egy tesóm, bármit odaadok neki, még felnőttként is megosztunk dolgokat. De pl. barátok közt utálok körbekínálni bármit, mert az az enyém. A tesóm megeheti a felét, de más szerezzen magának.

2022. okt. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyke vagyok, soha senki nem mondta még hogy ezzel gond lenne, vagy hogy érzéketlen, önző lennék. Szerintem pont azért mert sose kellett egy szarka tesótól féltenem a holmimat. :D

A páromnak van tesója. Kb semmi különbséget nem veszünk észre magunkon személyiség terén.

Annyi eltérés van hogy az ő családját látogatni kicsit utazósabb karácsonykor, ez minden.

2022. okt. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Van pszichologiája hogy egy gyerekben mit erosit pl lanya lany teso felallás, fiz-lany, fiu-fiu teso, és az egykeség.
2022. okt. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

Abban mi a lepontozni valo hogy kulon gyermekpszichológia a testveri/nem testvéri testvérnemek viszonya??

Pelda random

[link]


Kulon megvan annak is a pszichologiája hogy fiu lany vagy milyen neműek vagy egyke egy gyerek annak milyen hatásai vannak

2022. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

#5

Egy workshop, mint forrás... Tehát vagy elhiszed vagy nem. :D

2022. okt. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Az elso cím hogy pszichologiai tanacsadás . Amugy lepontozók miatt nem állok neki konkrét keresésre.
2022. okt. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
"Xy egészségközpont"
2022. okt. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

Pedagogusok gyermekvédelmisektől

[link]


Nem pontozgatni kell a világtalanoknak. számtalan forrás van errol nem veletlen. Csak nem keresek rá jobban. En anno olvastam amit nekem annyi info elég is. Akit erdekel meg keressen rá, nem a vilagtalan gyk-n kell nyomozno.

2022. okt. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9

Jaa, ha ilyen árak mellett "gyógyítanám" a dolgot akkor nyilván én is azt állítanám hogy ennek mindenféle hatása van, természetesen nagyon-nagyon komoly hatása. :D

2022. okt. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!