Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak ez esetben?

Figyelt kérdés
Találkoztam ma a barátommal, és egy kicsit kisminkeltem magam, de visszafogottan. Még műszempillám se volt sose. Erre bevágja, hogy miért kell k....vásan kisminkelnem magam. De utána miután látta, hogy mérges vagyok, azt mondta csak viccelt. Ezzel akart visszavágni, mert én meg mérges voltam rá előtte, mert nem vette fel nekem a telefont, mikor hívtam. Persze olyan lehet, hogy valaki egyszer-egyszer nem veszi fel a telefont, de ő nekem sose, csak hívjam vissza, mikor megcsörget.
2022. okt. 11. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Ez féltékenység.

Majd kiderül hogy nárci is e vagy nem

2022. okt. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyanok vagytok mint két óvodás. Szakítsatok, ez a kapcsolat értelmetlen.
2022. okt. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez rövid az élet.
2022. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


De nézzük egyenként!

A telefonos dolognak azért nem mindegy, hogy mik a körülményei. Indokolat volt, hogy nem vette fel? Mondjuk ha épp értekezlet közben vagyok, lenémított telefonnal, én sem tudnám felvenni. És bizony vannak ilyen helyzetek az életben. Vagy arról van szó, hogy látta, hogy hívod, felvehette volna, semmi akadálya nem volt, csak nem akart beszélni? Nyilván nem ugyanaz a helyzet.


A bunkó megnyilvánulása meg túlmegy azon a határon, ami tolerálható. Oké, én sem szeretem, ha valaki sminkel. Barátnőm egyébként sem szokott. De ha megtenné, el nem tudnám képzelni, hogy ilyen primitív módon reagáljak rá.

Persze, utána próbálta menteni a helyzetet, hogy "csak viccelt", de nehogy ezt elhidd már!


Szóval... nem gondolnám, hogy ezt érdemes lenne folytatni.

2022. okt. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy paraszt.
2022. okt. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívjam vissza ha megcsörrget. Mekkora spúr xd
2022. okt. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!