Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valamit tenni, ha a párod indokolatlanul(?) nem kedveli a családod?

Figyelt kérdés

Nem egyszer fordult elő, hogy valamin velük kapcsolatban felhúzta magát és rajtam csattant. Volt, hogy el akart hagyni és az indok mindössze a családom volt. Pedig soha nem ártottak neki, nem rossz emberek és szeretik is őt. Egyszerűen csak megvan a maguk stílusa, ami neki talán nem tetszik. Bár hozzáteszem, sokszor párom sem egyszerű eset de ezt ő nyilván nem látja.. De ettől függetlenül is túlzásnak gondolom, hogy azért eldobna mérgében 4 évet egy nagyobb veszekedés során, mert (elvileg) velük van baja.

Arról nem is beszélve, hogy ha felidegesíti magát rajtuk (valami apróság miatt, mondjuk hogy édesanyám aznap nem főzött, előtte pedig maradék volt) akkor nagyon csúnyán tud róla/róluk beszélni nekem.

Viszont ez nem mindig állandó. Legalábbis gyakran jól érzi magát a társaságukban, iszogat és beszélget apával stb.. nem mindig ilyen, de néha ez így kijön belőle és nem értem miért.


Nem olyan válaszokat varok, mint a "szakíts vele", az engem nem segít előrébb.

Inkább az érdekelne, volt-e másoknál hasonló probléma és lehet-e ez ellen valamit tenni.


Köszönöm!


Én 20N / Ő 22F



2022. okt. 12. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk összeveszni nem szoktunk, de néha nekem is elegem van a párom családjából, pedig alapvetően kedveljük egymást.

Az ok egyszerű: nem velük jöttem össze, szerintem nem elvárható (se tőlem, se tőlük!!) hogy mindig mindig 1000% puszipajtik legyünk. 🤷‍♀️ szerintem amíg nincs ebből nagy balhé addig teljesen okés.

2022. okt. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

"felidegesíti magát rajtuk (valami apróság miatt, mondjuk hogy édesanyám aznap nem főzött, előtte pedig maradék volt) akkor nagyon csúnyán tud róla/róluk beszélni nekem."

Mi köze hozzá, hogy édesanyád mikor és mit főz?

Idegeskedjen a saját dolgain, ha mindenképp idegeskedni akar. De ne szóljon anyám ellen egy szót sem.

2022. okt. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Volt hasonló probléma.


A csaj szerint a szülei nem voltak velem bunkók. Amugy nagyon is. Csak ezt az akkori bnőm nem volt hajlandó észrevenni.


Lehet h te sem veszed észre, h amit te "maguk stilusának" nevezel az valójában tényleg bunkóság. Csak neked nem tűnik fel mert ebben szocializálódtál

2022. okt. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

Nem, tényleg nem bunkók vele, sőt.

Értsd úgy, hogy pl. van, aki természetéből fakadóan érzékenyebb. Vagy hisztisebb, esetleg hirtelenharagú..

Lehet téged zavar, de összeségében nem feléd irányul, nem bunko veled. Csak téged zavar, hogy olyan amilyen.

2022. okt. 12. 11:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát a végeredmény ugyanaz.

Ha vki nem direkt szologat be, hanem tényleg csak olyan a természete, az nem fáj kevésbé, mintha direkt gonoszkodna.


Én elhiszem h vki őszintén rossz szándék nélkül modortalan pl. De a végeredmény szempontjából ugyanolyan kellemetlen.

2022. okt. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4

Az, hogy nem tudja türtőztetni magát (hisztizik toporzêkol stb) az pl pont bunkóság. Ilyen emberekkel én se szívesen töltöm az időm.

2022. okt. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ööö mi az hogy felidegesíti magát azon, hogy édesanyád nem főzött és csak maradék volt? Minek nézi a cselédjének? Nem oké a csávó! Ő ott lakik? Vagy vesz kaját a családi közösbe? Értelmes ember szakít és nem is áll szóba olyannal, aki így viselkedik, és basáskodik más családján. Na és ugye a szitkozódás, sértegetés, és a düh levezetése, és stb és stb. Szerintem ez nagyon nem oké! Anyukád nem a cselédje, neked kéne ezen elgondokodni, te választottál valakit , de ahhoz a családodnak semmi köze, nem az ő saruk, ha a te párod egy bunkó kis uralkodó mániás ficsur. Szerintem nagyon necces, hogy így viselkedik a családoddal, pláne, hogy nem is adnak okot rá, de ha adnának is, egy intelligens ember így nem viselkedik.
2022. okt. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben szakítani szoktak. 7-es vagyok.

De a te életed neked kell tudni, de amiket leírtál egyértelmű, hogy a családodnak árt, úgy, hogy nekik semmi közük hozzá, kedvesek, elfogadóak, és mit kapnak? Bunkóságot? Szerinted?

2022. okt. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!