Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez egy jogos probléma vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy jogos probléma vagy indokolatlanul zavar?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint egy éve vagyunk együtt, és amúgy minden jól megy, de egy dolog kicsit zavar. Mindketten diákok vagyunk, ezért az anyagi forrásaink elég korlátozottak. Eddig általában eloszlottak a dolgok kettőnk között, de mostanában, mivel nekem suli mellett több időm van dolgozni én fizetek minden közös kiadást. Persze egyáltalán nem olyan jelentős összegek, és nem is várnám el, hogy mindent ő fizessen, az egyetlen dolog ami mégis zavar az, hogy dohányzik, és viszonylag sok pénzt költ cigire. Szóval az szokott időnként frusztrálni, hogy arra inkább költ, és amit meg én is ki tudok fizetni, arra inkább nem.
2019. máj. 11. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jogos probléma. Ha többet akar “magára” költeni, akkor oldja meg.

Mert te így kevesebbet tudsz magadra költeni, hiszen több a közös költség a nyakadba.

Oké, most még nem sok. De egy évnyi +10.000-30.000 Ft? Az már egy kisebb nyaralás ára, vagy a jogsié. Vagy bármi

Így tulajdonképpen “te tartod el”

Számomra ez így semmiképpen nem lenne Okés egy párkapcsolatban

N

2019. máj. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

Keress egy normális FÉRFIt!

Ez a kölyök mindig ilyen marad, csak neked egy lakáshitelt nehezebb lesz fizetni, mint most, egy belépőt, vagy kaját.

2019. máj. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez így igazságtalan és jogosan zavar. Valamilyen szinten kihasznál.
2019. máj. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!