Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az OCD okozhat indokolatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az OCD okozhat indokolatlan kapcsolati bizonytalanságot?

Figyelt kérdés
Néhol azt érzem, hogy bizonytalan vagyok a kapcsolatomban, holott jól érzem magam benne, és én magam sem tudom megindokolni ezt, csak bűntudatot kelt bennem, és félek hogy ne jöjjön ki rajtam ez, amikor találkozunk. Már több mint egy éve szinte vitamentes lelkileg testileg egészséges kapcsolatról van szó.

2021. szept. 4. 00:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Magyarul unatkozol?
2021. szept. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Magyarul bizonyítottan kényszerbeteg vagyok (OCD-s). Nem unatkozok, sőt én örülnék legjobban, ha ez ennyi lenne. Mielőtt idebüfögsz valami proletár hülyeséget olvass utána kérlek a dolgoknak. Köszi.
2021. szept. 4. 01:24
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

Jellemzően az ún. ambivalens kötődési minta okozza a kapcsolati bizonytalanságot. Az OCD-s tüneteid a párodban okozhatnak bizonytalanságokat.

---

A rossz modort mi okozza?

2021. szept. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
És mi a kapcsolódó kényszer cselekedet ehhez a kényszer gondolathoz?
2021. szept. 4. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#3 Nem tudom pontosan mit jelent amit leírtál, de majd utánaolvasok?

Rossz modort? Ki mondta hogy én rosszul bánok vele?

2021. szept. 4. 03:25
 6/15 A kérdező kommentje:
#4 Nekem nagyon minimális kényszercselekvéseim vannak, mert nincs abban a súlyosságban az OCD-m. Mondhatni a kényszer gondolat - kényszercselekvés olyan 80-20 ban osztozik. “Mini” fogadásokat kötök magamban, amit ha nem sikerül megcsinálnom erősödik a szorongás.
2021. szept. 4. 03:27
 7/15 A kérdező kommentje:
#3 áh most már értem se veled se nélküled dolog. Hát igen lehet benne valami, de ez szerintem bárkivel előfordul. Kissé magamnak való vagyok néha, de ettől még szeretem, és jól érzem magam vele, de az obszesszióimmal nem akarom őt megbántani.
2021. szept. 4. 03:30
 8/15 A kérdező kommentje:
#3 Ha a rossz modor alatt arra gondolsz, hogy leszóltam az első “válaszolót” akkor tévedsz a modortalanságommal kapcsolatban. Szimplán nagyon unom, hogy az ember megemlíti a problémáját, amihez az átlag proli nincs hozzászokva, és akkor odabüfög valami rosszmájú megjegyzést. Az ilyen emberek tipikusan, csak a “rákot” fogják fel betegségnek, és dicsően b@szogatják a mentális problémákkal küzdőket, hogy csak hisztisek, nyűgösek, meg gyengék. Ezzel jót nem szolgálnak cserébe felbosszant, és mélységesen elszomorít, hogy 2021-ben még valaki a 15. században él agyban.
2021. szept. 4. 03:37
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

03:11-es vagyok


Köszönöm az inadekvát kiegészítést. Gondolom, jól esik ventilálni.

2021. szept. 4. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
#9es most mit vergodsz? Az egyes (aki valószínűleg szintén te voltál) egy paraszt volt. Amilyen az adjon isten..
2021. szept. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!