Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a féltékenységem??

Figyelt kérdés

Van egy lany a párom munkahelyen, akit dicsergetett nekem már akkor is, mikor nem voltak kollégák. Eleg sokat lehetnek együtt, szabad időben szerintem.. mindig szóba jön es mondja miket mondott, olyan boldogan, büszkén, vagy nem is tudom hogy 😅 de látszik rajta nem olyan közömbös számára mint a "többi" munkatarsa. Csak hogy nem kulonleges ha fel szolal, annyira hogy el is kell mondania itthon 😅 de amugy a párom osszes kollégajanak be jön a csaj, azt is el mondta.. nem tudom mit gondoljak.

Köszi ha adtok tanacsot.


2022. okt. 13. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Hogy húzná.. de ha ennyire érdeklődik a nők iránt az már egy rossz ómen…
2022. okt. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én ezzel úgy vagyok, hogy nem tilos kedvelni, emberileg-barátilag szeretni, tisztelni ellenkező nemű embereket. a feleségem is hajlamos sokat dicsérni egynémely férfikollégáját (elég sok férfi között dolgozik amúgy), de sosem voltam emiatt féltékeny. ha egyszer belém szerelmes, hozzám jött feleségül, velem szexel jókat, velem tervezi a jövőjét, akkor kit érdekel? de még ha cirkuszolnék is miatta, akkor is ugyanúgy kedvelné őket, csak nem mondaná el.

amúgy ismeretlenül úgy tippelem, hogy ha lenne köztük valami, vagy titkon róla álmodozna, akkor nem dicsérné, hanem épp ellenkezőleg, mélyen hallgatna a kolléganőről.

2022. okt. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Es ha szóvá teszem, es utana mélyen hallgat. Nem tudom mit gondoljak.
2022. okt. 13. 13:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Es ha szóvá teszem, es utana mélyen hallgat."

mert mit csináljon, dicsérje tovább utána is?

2022. okt. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne rossz jel, ha nem mesélne róla, eltitkolná, hogy miket mondott
2022. okt. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Én a munkahelyemen 8 órából 6-ot egy ellenkező nemű kollégámmal töltök.

Nagyon jó barátok lettünk, de ezt nem titkoltam itthon sem. Nyilván ha a nap nagy részében vele vagyok, csak róla tudok mesélni amikor a párom megkérdezi, hogy mi volt a melóban.


Emberileg kedvelem nagyon, de nem véletlenül vagyok házas. Kellene a fenének. Na meg ha dugni akarnék, akkor biztos nem reklámoznám itthon, hogy jóban vagyunk.


Nem mellesleg már bemutattam a páromnak is, hogy elkerüljem a felesleges féltékenykedést, ami szerencsére nem szokott lenni.

2022. okt. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az exem azzal a csajjal lépett le, akiről alig beszélt és ha beszélt is inkább negatívan … 🤷🏻‍♀️
2022. okt. 14. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!