Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat, a barátnőm sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat, a barátnőm sose mondja előre, hogy milyen programja lesz hétköznap, vagy hétvégén, tehát aznap, amikor beszélünk. Mindig utólag mesél róla, amikor legközelebb találkozunk. Rendjén van ez, vagy kezdek megbolondulni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel kereken egy éve vagyunk együtt, de távkapcsolatban, ami azt jelenti, hogy 120 km van köztünk. Átlagban havonta mindig van egy, maximum kettő hétvége, amikor nem tudjuk összehozni a találkozót, én mindig beszámolok neki róla, hogy mi okból nem tudok elmenni hozzá

Általában ő is, de hétköznap szinte mindig az van, hogy azt gondolom az irodájában van és utána otthon, ám amikor találkozunk nagy megdöbbenésemre meséli, hogy kedden utaznia kellett Ausztriába, csütörtökön egész nap a barátnőjével vásárolgattak, szombaton meg túrázni és táncolni volt

Sose közöl velem semmit, hogy aznap éppen mit csinál

Persze nem kell nekem beszámolnia mindennapjairól és az egész napjáról, de én úgy érzem, ennek alapnak kéne lennie köztünk. Én mindig elmesélem neki, hogy vidékre kellett utaznom, vagy a haverom áthívott szerelni, vagy a munkatársaimmal beültünk kávéra, pizzára

Ő sose mond semmit, h mit csinál, majdnem szinte azt érezteti velem, h szokásosan telnek a hétköznapjai és csak utólag szokott mesélni róla

Nem várom el tőle, de alapnak érzem, h legalább annyit közöljön velem, h hé te balek, három barátnőmmel elbuszoztunk fél napra a másik városba egyet lazítani vagy ilyesmi

Nálatok hogyna működik a kommunikáció? Mindent elmeséltek a párotoknak?



2022. okt. 13. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jobban szeret az élményeiről személyesen beszélni. Könnyebben megnyílik, ha lát, örül, ha látja a reakciódat. Lehet nem akarja, hogy ne legyen téma mikor végre együtt vagytok. Miért nem tőle kérdezed?
2022. okt. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%

Lehet itt kenegetni a dolgokat, de nem tart elég fontosnak hogy előtte ossza meg ezeket. Nem akarja hogy tudj róluk, egyértelműen titkolja míg zajnalak. Hogy pontosan miért, azt senki nem tudja, tőle kell kérdezni. 1 éve együtt vagytok, azért már bőven túlvagytok az ismerkedős fázison, ahol még van egy bizonyos fal köztetek.


Talán volt egy exe, aki mindig kicsapta a balhét amikor ment valahova, vagy a nyakán lógott vagy ilyesmi. Vagy azt hiszi ettől izgalmasnak tűnik, hogy nem tudsz róla semmit, nem tudod milyenek a napjai. Lehet egyszerűen ilyen típus, mivel az eleje óta így csinálja gondolom, de simán kamuzhat is.


Nem kell mindenről beszámolni, miért kellene, de ahogy te is mondod, soha nem beszélni róluk előtte, csak mindig élményként előadni mint egy havernak, elég furcsa. Kb. az jön le, hogy se nem számítasz neki túlságosan, se nem akarja hogy valójában az élete része legyél.

2022. okt. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Ez nem kapcsolat te, nőj már fel!
2022. okt. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Mi is egy éve vagyunk együtt, nem távkapcsolat, de nem is élünk még együtt. Hétköznap van egy nap, amikor este találkozunk, és nálam is alszik. Illetve szombat estétől hétfő reggelig együtt vagyunk. Ezen kívül nyilván beszélünk minden nap, de minden apróságot azért mi sem osztunk meg egymással. Nem tudjuk egymás minden lépését, hogy aznap mikor, hova ment, de itt most ilyen hétköznapi dolgokra gondolok, mint pl a bevásárlás. Ha valami különlegesebb esemény van, pl csapatépítő munkahelyen, baráti találkozó, stb. arról azért tudok/tud a párom. Szóval az minimum furcsa, ha ilyenekről sem mesél.
2022. okt. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Tehát amikor megkérdezed nap mint nap, hogy milyen napja volt, mit csinált, akkor azt mondja, hogy semmit?
2022. okt. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért kéne ELŐRE beszámolnia?


Én sem tettem távkapcsolatban, maximum, hogyha a minden esti videocset idejébe csúszott egy koncert, de akkor csatlakoztam konci után.

2022. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!