Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek tovább egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább egy ilyen ghostingolas után ?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerkedtünk, randizgattunk a sraccal, többször találkoztunk és programokat csináltunk. Végig nagyon szépeket mondott, bókolt, ígért, azt éreztette h hosszútávon gondolkozik.

Együtt töltöttünk egy napot, programoztunk, kettesben voltunk, majd mikor elment haza még irt, h nagyon jól érezte magát ma velem es nem szívesen ment el.

Pár nappal később munkaügyből arra jártam a városba amerre ő lakik és felajánlottam, hogy felugranek, de erre már nagyon későn reagált (azt h ne) mire már hazaértem. Ott kiakadtam, hogy elfogadtam volna a nemet, de az, hogy megnézte es ignoralta az üzenetem nagyon rosszul esett. Erre reggel reagált, hogy elkezdhetne magyarázkodni de akkor úgyis az lenne a bajom, ha nem mond semmit akkor meg az. Erre én nem válaszoltam 2 napig (gondoltam visszaadom, hogy milyen érzés) majd két nap után, mikor nem reagált írtam neki, h bocsi. Ő írta h ő nem mérges, én vagyok az. Válaszként írtam, h igen, tudom, de ideje elengedem. Ez 5 napja volt, azóta meg sem nyitotta…

Minden olyan jól es könnyedén alakult, mégis mi baja lett ?

Előtte is kaptam már fel a vizet, de megoldottuk.

Nem akarom mar én keresni, azt hiszem 5 nap hallgatással elmondta h nem akarja folytatni, de én hogyan lépjek túl ezen ?

Sajnos sejtem mar h naiv voltam es a szép szavak es ígéretek mind hazugság volt, de mégis elhittem es elkezdtem érezni valamit, így ami most van az nagyon faj



2022. okt. 14. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Összegzem.

1. Több hónap után is csak "randizgattok", még találgatni kell, hogy a másik hogy érzi magát veled.

2. Az egyáltalán nem komoly kapcsolatodban egyszer ignorált egy kérdésedet pár óráig.

3. Ahelyett, hogy megpróbáltátok volna megbeszélni értelmes felnőtt módjára, ő is furán válaszolt, te meg ignoráltad 2 napig.

4. Majd mindketten azt várjátok, hogy a másik esedezzen a bocsánatért, de inkább egy szó nélkül elváltok, nehogy konflikusba kerüljetek, vagy vissza kelljen vennetek az egótokból.


Szerintem nőj fel, tanulj meg kommunikálni, aztán kezdj felnőtt párkapcsolatba egy másik felnőttel.

2022. okt. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Volt nala egy masik no a lakasaban.
2022. okt. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem te voltál egyedül a képben.
2022. okt. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
+ masik
2022. okt. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mathus ***** válasza:
44%
a kérdésre: ha hónapokig nem mondtál se Á-t, se B-t, csak mászkálgattatok, akkor mit vártál? nem lehet senkit hónapokig hitegetni, hogy MAJD ez lesz, meg amaz. Jött a másik csaj, aki élelmesebb, meg gyorsabb volt. Az tudta mit akar, és meg is kapta.
2022. okt. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem ez volt az első hisztid, de úgy látszik nála ez volt az utolsó.
2022. okt. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

Valószínűleg ő nem gondolta komolyan ezt az egészet.

Te viszont ott rontottad el, hogy két napig hallgattál, ahelyett, hogy megbeszéltétek volna a helyzetet.

Egyébként normális,komoly ember esetében ilyesmi nem fordult volna elő. Szerintem nem teljesen volt őszinte hozzád.

Most már próbáld lezárni...

2022. okt. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!