Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a lent emlitett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a lent emlitett problema ellen?

Figyelt kérdés

24 eves fiu vagyok, a baratnom is 24.


9 hónapja vagyunk egyutt, ebből 6 honapot kulfoldon toltottem munka miatt. 1 honappal ezelott koltoztunk ossze.


A problema amivel fordulok hozzatok az nem mas mint tulzott merteku aggodalom es stressz vele kapcsolatban. Mindig azon porog az agyam, hogy Mivan ha beszelget masik fiukkal csak nem mondja el, mivan ha titkolodzik es hazudik.

Egyik nap amikor aludt, akkor belenéztem a telefonjába es a baratnojevel folytatott beszelgetesbe, es kiderult hogy elottem jopar fiuval beszelgetett, volt egy baratja is akikkel szakitas utan meg osszejartak, de ez mind mind elottem tortent dolgok.


Parszor mar leultem bele beszelgetni ezekrol a problemakrol es teljesen megerto volt es probalt segiteni, bar azt nem tudja hogy beleneztem a telefonjaba.


A neten folyton olyan cikkeket olvasok, hogy “Mibol tudhatod hogy megcsal a parod?” “Mik a jelei a megcsalasnak”.


Az elmemben valami nagyon el van bszva, hiszen nem szabadna ilyeneken ragodnom, illetve nem

hogy inkabb a jelenben boldog legyek vele, nem en hlye inkabb a multjan ragodok…


Segitsetek konyorgom🥺



2022. okt. 14. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem "aggodalom és stressz". Ez bizalmatlanság.
2022. okt. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"A neten folyton olyan cikkeket olvasok, hogy"

Na, ezekről kéne leállnod.

2022. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Erre mondják, hogy először magadat kell szeretned, hogy elhidd, hogy mások is szerethetnek.
2022. okt. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Illetve meg az is aggodalmat kelt bennem, hogy alig hasznalja a telefonjat amikor velem van. Neten olvastam hogy ez azert van mert titkol valamit
2022. okt. 14. 11:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Neten olvastam hogy"

Édes fszom...

Növessz már agyat, és szakadj el attól a kva nettől!

Te rosszabb vagy, mint a laposföldesek...

2022. okt. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy Rád figyel és nem a telefonját nyomkodja amikor Veled van. Felejtsd el ezt a hülyeséget, élvezd a vele töltött időt, tanuld meg értékelni. Ha megcsalna, azt észrevennéd.
2022. okt. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem olyan gyakori ám a titokban való "megcsalás", ahogyan beképzeled vagy ahogyan a jónépek terjesztik.


Ha vannak terveitek annak örülj, ha ő is egyetért. Néha belenézni a telefonba bocsánatos bűn, de inkább ne.


Minek csalna titokban, ha bármikor otthagyhat téged?

2022. okt. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Te milyen gyakran használod a telefonod, amikor vele vagy?
2022. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

nem azért nem fog megcsalni mert rettegsz ettől. A félelmed rontja a kapcsolatban az önbecsülésed.


Inkább azt nézd, hogy értékel ezért van veled és nem mással.

A barátoknál/barátnőknél amúgyis szeretünk menőknek bevállalósnak tűnni, de ez nem feltétlenül a valóságot tükrözi.


Ha nem hagyod el magad, igényes vagy, van(/legyen) önbizalmad kisugárzásod akkor nem éri meg neki kockáztatni a kapcsolatotokat.


Ezen akár ő is keresztül mehetett amikor külföldön voltál

2022. okt. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondd el neki ezeket, és meg is oldódik a problémád, mert abban a pillanatban kidob.
2022. okt. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!