Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok mi a helyes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok mi a helyes? Mit tudok tenni az érzés ellen?

Figyelt kérdés

A párommal 9 hónapja vagyunk együtt, együtt élünk.

1 hete voltunk együtt egy ruha boltban, majd oda ment a nagyobb méretű melltartókhoz és annyit mondott hogy "ez neked már nagy".

Az előző lányok akik tetszettek neki nagyobb mellűek voltak, mint én. Azt mondja, hogy nem úgy gondolta de nekem nagyon rosszul esett és nem tudom magam túl tenni rajta. Folyton eszembe jut az előző lány aki tetszett neki és nagyon szenvedek ez miatt lelkileg, azóta szinte mindennap sírok alvás előtt. Gondolkodom hogy veszek erre a "problémára" krémet/kapszulát és elkezdem szedni. Ti mit tennétek a helyemben? 20/L



2022. márc. 5. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
xD Biztos a csodatevő kapszuláktól megnő a melled. Persze, változtass a testeden a barátod miatt, még jó hogy nem tetováltatod a nevét a homlokodra.
2022. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nőj fel! Nyilván nem lenne veled 9 hónapja, ha nem tetszenél. A melled semmitől nem lesz nagyobb, csak a plasztikától, de felesleges ilyesmiben gondolkodnod, meg éjszakánként sírdogálni miatta. Hol az önbecsülésed, a lelkeden kellene dolgozni, ha ilyesmin ennyire kiakadsz! Neki meg mondd meg, hogy ne tegyen bunkó megjegyzéseket, bár lehet, hogy csak viccelődött egy lufira méretezett melltartóval, és tényleg ártatlan megjegyzés volt.
2022. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy bolond! Több vagy, min egy mell. :)


Figyi, az én régi volt nagy plátóimnak meg az előző barátnői mind kismellű volt.. És szerintem az jobban is tetszik neki.. Nekem ezzel szemben nagy melleim vannak, sose lesz olyan peckes, mint egy kis mell.. Mégis erősen vonzódott.


tessék magabiztos lenni, ne hasonlítgasd magad másokhoz. A vonzalom több tényezős dolog, mint egy db testrész a sok közül!

2022. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy a pasid sértésnek szánta, csak rosszul jött le. Vannak emberek akik nem igazán tudják jól kifejezni magukat, vagy jól átadni amit akarnak. Valószínűleg csak tárgyilagos akart lenni amikor nézelődtetek hogy nem a te méreted. Legalábbis így képzelem el.


Mindegy hogy ki tetszett neki előzőleg, mert VELED van. Nem lenne veled ha nem tetszenél neki.


Amúgy meg hidd el nem a mell határozza ezt meg. Nekem magy mellem van, mégsincs pasim:D


Szóval nyugi.

2022. márc. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!