Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nehéz kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz kövér lányként tinderezni?

Figyelt kérdés
Mikor vékony voltam annyian írtak, hogy nem is tudtam visszaírni. Hamar lett is belőle egy hosszabb kapcsolatom. Most meg vagy 200-at jobbra kell húzni mire ír valaki, kb. 2 mondat után le is kopnak. Én mindig esélyt adtam vékonyan is mindenkinek. Nem értem miért ennyire felszínesek az emberek. Kb egy incel fiúnak érzem már magam és minimum fél év leadni azt a 30 kilót ami még maradt. :(
2022. okt. 15. 03:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Akkor add le mi akadályoz? Nekem sem jönnek be a dagadt emberek és én sem akarok az lenni. Ha nem tetszik hogy mellőznek a súlyod miatt akkor éppen ideje fogyni.
2022. okt. 15. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már fogytam 17 kilót, de még mindig taszítom az embereket, gondolom az se segít, hogy szemüveges lettem. Pedig azt hittem szexi vagyok vele...
2022. okt. 15. 03:48
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a szemüvegnek semmi köze ehhez...
2022. okt. 15. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kepet kuldesz?
2022. okt. 15. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

Amíg párt kerestem, addig sokan írtak így is. De a bemutatkozásomban is benne volt első mondatban, hogy kövér vagyok. 83kg voltam akkor és jöttek a megkeresések. Most 89 (167cm) és szedtem fel pici izmot,nem lenne gondom. Szerintem veled más probléma van.


Egyébként a legtöbb ember felszínes és ma már nem olyan, mint régebben tapasztalatom szerint. Mindenki csak dugni akar, aki társkeresőn van fent. Próbálkozz személyesen.


Mielőtt jönnének a megmondó emberek, 24 év kellett ahhoz, h a dokik rájöjjenek, miért vagyok kicsi korom óra kövér.

Én is 30kg-t fogytam le és nagyon csúnyán látszik a logó bőr. Van akit ez se zavar és 4 és fél év után most lettem szingli.



28N

2022. okt. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy a külsőm a baj, alig húznak jobbra. Vékonyan szinte mindenki jobbra húzott
2022. okt. 15. 07:23
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Fogyni, fogyni, fogyni! Neked is jobb lesz úgy belemenni egy kapcsolatba, hogy van önbizalmad, csinosnak érzed magad.

Nőként mondom amég mi nők is nekünk vonzó férfiakkal akarunk lenni, addig a férfiaknak pláne fontos ez.

2022. okt. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
De hogy tudtal felszedni 47 kg-ot? Ez brutal tulsuly..
2022. okt. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Antidepresszáns, fél év alatt
2022. okt. 15. 12:17
 10/12 anonim ***** válasza:
kicsit pihentesd még a kapcsolatot . Az internetről meg állj le és vonulj el egy italozó helyre ahol ha szerencséd van valaki megdug.
2022. okt. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!