Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le lehet udvariasan koptatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet udvariasan koptatni a túlsúlyos nőket?

Figyelt kérdés

30 éves, szálkásan izmos férfi vagyok. Szoktam kezdeményezni, de csak sportos vagy vékony nőknél, mert ők jönnek be.

Viszont fogalmam sincs, miért, de szinte mindenhol flörtölni kezd velem egy kövérebb nő, sokszor jóval idősebb is.

Nem szeretnék kövér barátnőd, mert azon kívül, hogy nem tetszenek, szerintem sokat elmond egy emberről, hogy elhízik, vagy x éve képtelen lefogyni.


Ezért érdekelne, hogy más férfiak hogyan csinálják ezt.



2022. márc. 2. 13:03
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
94%
Utasított már vissza nő kedvesen? Na, ugyanúgy.
2022. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagy az esetem".

Szerintem ennyivel megoldható.

2022. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
42%
#1 a nők különösen jók ebben, igen, tőlük érdemes tanulni XD
2022. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
97%
Én, amikor társkeresőztem és olyan ember akart ismerkedni velem, aki nem tetszett, annyit írtam neki, hogy "Szia, nagyon kedves vagy, de nem egymást keressük, további minden jót!"
2022. márc. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
81%

#3

Természetes, hogy nagyobb a rutinjuk, úgyhogy valóban érdemes.

2022. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
22%

lehet nőiesen: fujjtakarodjmár

lehet férfiasan: kedves tőled, értékelem az érdeklődésed, de nem vagy az esetem

2022. márc. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
89%
Életemben egyetlen egyszer írtam rá önként férfira társkeresőn, de soha többet 😃 Konkrétan az volt a válasza, hogy "bocs, de a vékony nőket szeretem!" Természetesen tiszteletben tartottam a válaszát, de attól még rohadt szarul tud esni. Szerencsére nem sokkal később pont azért írt rám egy másik férfi, mert tetszett neki, amit lát ... és szerencsére már 6 éve tetszik neki, hogy minden nap arra ébred, engem lát 😃
2022. márc. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
24%
#7 igen és? egyszer de soha? fantasztikus hozzáállás, tipikus nő, fingotok nincs hogyan kell kezelni a visszautasitást, de százszámra szórjátok
2022. márc. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
81%

#8-as, mi bajod van? Életemben nem voltam kezdeményező, abban az egy esetben is csak azért, mert nagyon tetszett a férfi profilja.

Ne rajtam éld ki a frusztrációdat amiatt, hogy "százszámra" utasítanak téged vissza.

2022. márc. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
23%
#9 engem nem, csak se vak se süket nem vagyok :) ti nők sose vagytok kezdeményezők, nem birjátok a nemet, épp ezért nem kezdeményeztek
2022. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!