Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem vissza egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza egy srácot ha nem tudom elfelejteni saját hülye döntésem miatt lett vége?

Figyelt kérdés
Egyik alkalommal nemet mondtam de megbántam! Mit tegyek hogy ne gondoljak folyton? Vissza szeretném szerezni
2022. okt. 16. 17:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
98%
És - ha valóban ennyi történt - szerinted mennyit ér egy olyan kapcsolat, aminek emiatt vége lesz?
2022. okt. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem vagy őszinte, akkor feleslegesen remélsz hasznos tanácsot.
2022. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Őszinte vagyok! Csak ennyi történt
2022. okt. 16. 18:28
 24/30 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon jól éreztük magunkat együtt
2022. okt. 16. 18:30
 25/30 anonim ***** válasza:
Ahh, Kérdező, hasonló most a helyzetem... Ha Neked van elég bátorságod, írj rá szerintem, ajánlj fel egy időpontot, hogy találkozzatok. Én túl gyáva vagyok ehhez, így inkább próbálom magam meggyőzni, hogy úgysem működött volna ezért meg azért.
2022. okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Már írtam egy piszkozatot csak el kellene küldeni neki! És a társkeresőn is fent van időnként úgy hogy nem gondolom hogy van valakije
2022. okt. 16. 18:36
 27/30 anonim ***** válasza:
96%
No de most félreértette, hogy te azért nem mész, mert szakítasz? Vagy te szakítottál is valami figyelemfelhívó hisztiből? Vagy ő szakított, mert ennyire elvárja, hogy bármikor ugorj neki? Igazából bármelyik is, ez nagyon egymás mellett való elkommunikálás, és hiába képzeltél bele valamit, valószínűleg párszor még eljátszanátok és ugyanez lenne a vége.
2022. okt. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Igen elszurtam tudom de jóvá tenném így is!
2022. okt. 16. 18:43
 29/30 A kérdező kommentje:
Rossz kedvem lett és lemondtam
2022. okt. 16. 18:45
 30/30 anonim ***** válasza:
A piszkozatból arra lehet következtetni, hogy egy hosszabb, magyarázkodósabb üzenetről lenne szó. Szerintem olyat ne. Valami rövidebb, lazább, aztán esetleg személyesen a többi.
2022. okt. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!