Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, akinek a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek a párja a közös gyerek megszületése után negatívan megváltozott vagy gyökeresen máshogy kezdett viselkedni és emiatt szakítás/válás lett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sokszor lehet hallani, itt is olvastam ilyet, hogy "a párom megváltozott, amióta gyermekünk van", és végül szakítanak, válnak. Akivel történt ilyesmi, elmesélné? Kívancsi vagyok, a gyermek születése megváltoztathatja-e az embert negatív irányba.


2022. okt. 17. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jelen! 🙋


Gyermek érkezése előtt tökéletes minta férfi volt. Sajnos csak volt. Mert gyermek érkezése után mintha kicserélték volna és ez olyan szintű problémákat eredményezett, hogy kénytelen voltam válni. Ez van. Hamarosan rájön, mit veszített. Késő bánat eb gondolat. 🤷

2022. okt. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mi volt konkrétan a volt férjeddel a gond?
2022. okt. 18. 08:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Megcsalt téged?
2022. okt. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17 vagyok, nekem nincs ilyen gondom, azért írtam ki, mert a szüleim évek óta ezt mondják egymásról, bármiféle konkrétum nélkül, többet meg nem hajlandók mondani.
2022. okt. 18. 11:54
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Akkor megcsalták egymást. Te gondoltál már rá, hogy esetleg nem a szüleid gyermeke vagy?
2022. okt. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!