Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza ebben a helyzetben? Szakítsak??

Figyelt kérdés

Én 20F, baránőm 23L. Egyetemi hallgatók vagyunk. 4 éve vagyunk együtt.


A barátnőm hisztizett keményen azért mert 2 héten át nem találkoztunk hétvégén csak hétközben aludtunk együtt egyszer egy héten. Azért mert az egyik hétvégén tanulnom kellett(egyetem), a másik hétvégén testvéremékhez mentünk a családdal. Szerinte ez kevés, és hisztizett, amiért 2 héten át betábláztam a hétvégéimet.


Szerinte neki legalább annyira fontosnak kellene lennie számomra mint a családom és az édesanyám.



2022. okt. 9. 19:36
A kérdező szavazást indított:
Igaza volt
Nem volt igaza
29 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Kuka.
2022. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Gyerek vagy még. Ezért kattogsz ilyen butaságon, kinek van igaza. Nem mindegy? Ez nem egy verseny, ahol győzni kell.

Te tudod, hogy szakítasz, vagy sem. Nem kell hozzá a gyk engedélye.

2022. okt. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
egyre önzőbbek ezek a nők nem? :/ bezzeg 80 as években hálásak voltak ahogy mesélik nekem.. mostmár kb a családod le kell váltanod rájuk.. ez az alap :D
2022. okt. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
És ha 10ből 6 válaszolò azt írja szakíts, akkor szakítasz? Gyerekes gondolkodás. Felnőtt emberek vagytok beszéljétek meg. Egyébként, ha nagyon szeretnéd akkor igen, annyira fontos kellene legyen neked, mint a családod.
2022. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Ő hisztizett de te akarsz szakítani? Mi van?! IGen, szakíts, hülyegyerek...
2022. okt. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Egyikőtöknek sincs igaza.

1. Az ember a szabadidejét saját maga osztja be. Nyilván a szabadidő mértéke adott, de végletek helyett lehetne törekedni az optimális időbeosztásra is.

2. Igen, adódhatnak olyan helyzetek, amikor külső okok miatt az egyéni igényeket kis időre háttérbe kell szorítani.

De!

3. Az, hogy egy párkapcsolatban 2 hét alatt egyszer találkoztok, holott technikailag lehetne jóval többször is, nem normális.

4. Ha neked a tanulás mellett nem fér bele napi 1-2 óra kikapcsolódás, vagy akár egy egütt alvás, akkor pont, hogy az egyik olyan dolgot nem sajátítottad el, amire az egyetem (és a középiskola) jobb esetben megtanít: az optimális időbeosztást. A tanulás ráadásul nem is hatékony, ha egyhuzamban túl sokáig végezzük. Igen, lehet, hogy talán nem az utolsó pillanatra kellett volna hagyni...

5. Ha te ezek után már szakításra gondolsz, akkor az soha nem is volt kapcsolat.

2022. okt. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
ha jól értem ő már egyetemre járt mikor összejtt egy 16 éves gimis sráccal? :O azéé z elég ritka lehet :D nem semmi!
2022. okt. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy kevesebb találkozás fér bele, és ezt megértően kell szerintem mindkét félnek kezelnie, emellett törekedni kell arra, hogy optimálisan a munka (vagy jelen esetben egyetem és tanulás) mellett kikapcsolódva a párunk mellett is tudjunk időt tölteni, még ha csak pár órára is és majd a hosszabb találkozásokra lesz még alkalmatok

Ha ez nálad már szakítást is felhozza az kellemetlen, nem hiszem, hogy ez olyan dolog, amit ne lehetne megbeszélni

2022. okt. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szakíts, mert nem szereted, és nem akarsz vele lenni.
2022. okt. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!