Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, volt nálatok olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, volt nálatok olyan, hogy azt hittétek, elég lesz, de nem lett az?

Figyelt kérdés

Előfordult már veletek, hogy egy kis intim méretű férfivel ismerkedtetek, és ugyan nyilvánvalóan kisebb volt neki a számotokra optimális méretnél, de valamiért mégis meggyőztétek magatokat, hogy jó lesz ez, és összejöttetek vele, aztán idővel kiderült számotokra is, hogy egy ilyen kicsivel nem lesz jó a szex, és ezért hosszabb távon nem fog működni a kapcsolat?


Miért tettek így, miért nem dobtátok már az elején? Túlzottan tetszett az illető? Túl jól éreztétek vele magatokat, hogy ilyen könnyen elengedjétek? Vagy az első néhány alakalommal az újdonság varázsa, az adrenalin, a felfedezés izgalma miatt tényleg nagyon élveztétek vele a szexet, jobban, mint amit a mérete indokolt, ezért azt hittétek, hogy később is ilyen lesz vele? Vagy valami más okból jöttetek össze vele a aprócska pénisze ellenére is?


Miután a kapcsolatotok során rájöttetek arra, hogy tévedtetek, és a párotok hosszabb távon képtelen boldoggá tenni benneteket az elégtelen méretű farkával, mit tettetek? Szakítottatok vele? Vele maradtatok, de a háta mögött megcsaljátok őt, hogy ne kelljen lemondanotok az élvezetes, kielégítő szexről? Nyitott kapcsolatot javasoltatok, és ő ezt elfogadta? Vele maradtatok, hűségesek vagytok, és beletörődtetek a kielégületlenségbe és az állandó hiányérzetbe, ami egy ilyen férfi mellett a sorsotok lett? Ha szakítottatok, vagy ha elmondtátok neki a nyitott kapcsolatos ötleteteket, elmondtátok az okát? Ha igen, hogy reagált a párotok? Összeomlott, megalázónak érezte, vagy jól kezelte? Ha még most is együtt vagytok, milyen a kapcsolatotok (akár nyitott kapcsolat, akár hűséges kapcsolat rossz szexszel, akár ha csaljátok)? Ha nem titok, azt is elmondanátok, hogy mekkora a pénisze, ami túl kicsi számotokra, és mekkora lenne a minimális beugró méret, ami jó lenne nektek? Nagyon messze van tőle a partneretek/expartneretek?


Köszi mindenkinek a válaszokat, sztorikat, tapasztalatokat.



2022. okt. 16. 19:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Az exemnek nagy volt, viszont merevedési zavarok léptek fel nála. Lelki okból valszeg. Ettől eltekintve kb azon mentem végig, amit írtál. Először meggyőztem magam, hogy a nyalás is elég és végül is minden más jól működik. Időbe telt beismerni, hogy hiányzik a dugás. Nyitott kapcsolatot nem javasoltam volna, az nagyon megalázó. Szakítottunk.
2022. okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Elárulnád kérdező, hogy milyen nemű vagy és hogy mennyi idős, illetve, hogy milyen szituáció miatt született meg a kérdés?
2022. okt. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
#2 Miért lenne ez fontos? Ha egy ilyen helyzetben lévő nő vagyok, akkor mást válaszolsz, mint amit egy kisfarkú férfinek mondanál? Tényleg nem értem, mit számít, hogy ki vagyok, hány éves vagyok, és mi az élethelyzetem. Ennek az oldalnak az egyik legfőbb erénye épp az anonimitás, a teljes diszkréció. Arra kérlek téged és minden válaszolót, hogy ha volt ilyen szituációban, vagy most is abban van, és van kedve elmesélni, akkor legyen teljesen őszinte, függetlenül a kérdező személyétől.
2022. okt. 16. 19:51
 4/22 anonim ***** válasza:
54%
1-es, és az nem merült fel, hogy a lelki okot együtt rendbe tegyétek? Akár szakember segítségével?
2022. okt. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
19%

A nyitott kapcsolatoknak általában ez a képlete:


NyK=A*B


Azaz, amennyire A fél jól érzi magát benne, B fél annyira kevésbé, vagy fordítva. Mivel a nyitott kapcsolat egy állandó tényező a két fél között.

2022. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%
Pofon egyszerű! Ha csak a kukija miatt vagy vele, akkor ennyi a történet.
2022. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
#3 Csak egyszerűen érdekelt, ennyi, szerettem volna valósan elképzelni a szituációdat, hogy ha tudok, akár valami saját nézőpontbeli tanácsot is adhassak.
2022. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
7. Ne törd magad. Nem is fog rendes válaszokat kapni.
2022. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
25%

Ha egy kukac miatt borul a dolog, az nem is szólt másról.

Fölösleges litániát írni.

2022. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Én nekem volt barátom akinek kicsi volt a mérete. Tetszett a srác nagyon is, belülről is, ezért is jöttünk össze. Sajnos nem vált be a kis mérete nálam, sokat próbálkoztunk (inkább nyűglődtünk...) egy idő után már a vitáinkban ez is előkerült és ráment a lelki viszonyra is köztünk. Nyitott kapcsolat meg sem fordult a fejemben, hiszen az borzasztó megalázó lett volna számára, nem tettem volna ki ennek és őszintén én sem akartam ilyen megoldással vele maradni, szóval vége lett.

23/l

2022. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!