Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szerelmes másba a feleségem?

Figyelt kérdés

#Feleségem másba szerelmes
2022. okt. 17. 08:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert valamit nem jól csináltatok.
2022. okt. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Kérdésem főként férjes Nőkhöz szól.

A feleségem és én hét éve vagyunk házasok, mindkettőnknek második házassága az előzőből sérültként jöttünk ki.

Nagyon jó a kettőnk közötti kapcsolat, együtt takarítunk, főzünk stb. de valamiért egy másik férfit ismert meg a munkahelyén és beleszeretett.

Ezt nekem meg is mondta, de mondtam neki, hogy tegye túl magát rajta mert ez nem jó. Többszöri próbálkozás után sem sikerült szakítania vele, persze a férfi ennek csak örül (úszik az árra)

Válni, vagy elköltözni a pici miatt, és miattam se szeretne, saját bevallása szerint "engem szeret, de most nem belém szerelmes"

Mit tegyek Hölgyeim?

2022. okt. 17. 08:46
 3/22 anonim ***** válasza:
Mert más vonzóbb számára, mint te valamilyen okból, egyszerű, úgy érzi mellé fogott veled. Viszont, ha a másik fél nem érez hasonlóan, akkor csak egy oldalú vágyódásról van szó. Ezesetben, pont azt kapta, akit érdemel, vagyis téged.
2022. okt. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Mert valami hiányzik, valami bántja, valami nem jó.
2022. okt. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
Mekkora papucs vagy, nyíltan csal, te meg úgy csinálsz, mintha nem történne semmi. Talán nem tekint rád férfiként.😀
2022. okt. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
34%
Mert annak a másiknak nagyobb/jobb a farka mint a tied. De csak a szex miatt nem akar mindent borítani, jó neki ez a helyzet így, a kecske(punczi) is jól lakik meg a káposzta(család, anyagi biztonság, stabilitás) is megmarad. Rád kérdező már soha nem fog férfiként tekinteni csak mint csicskára.
2022. okt. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy mellé fogott velem, mert még kb. egy hónapja meg szerette volna újítani velem a házasságot.

A másik férfi meg örül, hogy ilyen nője van.

Azt mondta a feleségem "higgyem el, hogy nem velem van a hiba vele történt valami és fogalma sincs, hogy mi"

Soha egy hangos szó nem volt köztünk, esetleg azzal érvelt, hogy lehetnék empatikusabb egy kicsit.

De a napokban sírt, megkérdeztem miért és azt a választ kaptam, hogy úgy érzi, hogy egy kicsit úgy érzi megint szerelmes lett belém.


Vissza fog jönni valaha?

Ez csak egy "affér"

2022. okt. 17. 09:21
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztos olyan, akinek kell néha a dráma és otthon nem volt.
2022. okt. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%

Az fel sem merült a feleségedben, hogy elmenjen pszichológushoz?

Akinek ennyire csapongó a gondolkodása, ennyire nem tudja mit akar, mikor éppen kibe szerelmes, annak nem ártana egy pszichológus.

Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy dilis, hanem hogy önismereti szempontból nála most nagyon félrecsúszott valami.

Ha meg egyszer már elvált, akkor lehet hogy séma ismétlő, tehát hasonló dolgokat követ el minden kapcsolatában. Ettől ő nem rossz ember, de szakemberre szorul, ha egyedül nem tud tisztába jönni önmagával. Gyerekkorból hozott kötődési mintái is sérülhettek, azért is csinálhat ilyeneket. Ezért kell egy olyan pszichológus aki ezeket "visszabontja" és kielemzi vele. Ha valóban téged szeret, akkor elmegy egy szakemberhez és utánajár az ilyen jellegű problémáinak.

2022. okt. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő fogott mellé veled, hanem te vele. Legyen már önbecsülésed. Vagy mondd meg neki, hogy legyen nyitott kapcsolat, és akkor te is szerelmeskedsz mással.
2022. okt. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!