Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szerelmes másba a feleségem?

Figyelt kérdés

#Feleségem másba szerelmes
2022. okt. 17. 08:39
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Ez pontosan így lesz, én is keresek magamnak mást, bár erre azt mondta, hogy ez nagyon rosszul esne neki ha én találnék valakit.(szerintem ha ez így lesz nagyon féltékeny lesz)


Nem akar elmenni szakemberhez, bár az Ő saját bevallása szerint valami a hormonjaival nincs rendeben, és már egyszer volt ilyen hullámvölgyünk de abból kijött.


A férfi pedig csak jókor volt jó helyen...


Valószínűleg (szerintem) várnom kell és nyitott szemmel járnom, mert előbb-utóbb rájön, hogy a szeretet, boldogság, biztonság itt van nem máshol...

2022. okt. 17. 10:12
 12/22 anonim ***** válasza:
97%
Jesszus ekkora idióta pasitól mentsen a jó isten. Te mindent elviselsz meg elnézel csak mert a feleséged? Ekkora 2 marhát se láttam mostanában. Simán elhiszed a zagyva hazug dumáját amit mond neked így te is meg vagy tartva meg a másik is megmarad.
2022. okt. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%
Megszakadtam a röhögéstől, akkor ő nem szerelmes másba, csak jókat kúr melletted és neked csak folyik a nyálad, hát ez nagyon férfias mondhatom és csodálkozol, hogy miért nincs veled. xD
2022. okt. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Majd rájön a válás után, amikor kiderül, hogy a másik férfinak tökéletes volt a szeretői státusz, de többet nem akar.
2022. okt. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megbocsátanod azt, amit még mindig csinál valaki és bocsánatot sem kér érte. Nyugodtan lehetnek feltételei a szeretetednek. Pl. hogy nem csal meg. Ez a "nem tehet róla" egy nagy baromság, de tehet róla és tehet ellene. Nem normális ez a mazochista-szadista mentegetős pszichodráma, csak az önzést és kényelmet és félelmeket palástolja, és egyáltalán nem a szeretetről szól.
2022. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, a helyedben én nem állnék bele ilyen megalázó szerepbe hanem a lábammal szavaznék és kisétálnék ebből
2022. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
49%
Örök szabály : Ha két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert az elsőt nem szereted eléggé!
2022. okt. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Mert a férje egy làbtörlő. Ezért.
2022. okt. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy bolond pina.
2022. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Gyerek is van?
2022. okt. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!