Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a féleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joker1991 kérdése:

Mit csináljak a féleségem másba lett szerelmes de annak a srácnak nem. Kell csak arra kelett, de azt mondta a feleségem, hogy engem meg ugy érzi nem tudna ujra szeretni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 26. 09:09
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
38%
Gyereketek van?
2020. ápr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Itt már nem terem közös babér, ő meg a 2 szék közé esik.
2020. ápr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálhatnál? Azt, amit mindenki, akit elhagy a házastársa. Búslakodj, aztán próbálj tovább élni!
2020. ápr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
Keress másik csajt,a feleséged úgyse fog visszatérni hozzád.
2020. ápr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%

Mit csinálj?


Légy férfi!

2020. ápr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
46%

Kérdés, hogy anyagilag, megteheted, hogy kirúgd?


ÉN, ha utána lenne hol laknom, és egyedül is telne a számlákra meg kajára, akkor kirúgnám!


Ha nem tudnám megengedni magamnak a kirúgását, na akkor onnantól ő lenne a szexháziállatom és a cselédem.

2020. ápr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Az asszony ráadásul nyíltan megmondta, hogy ez nem egyszeri kisiklás volt, csak ez a kör most nem jött össze. De attól, hogy a pasi pattintotta, még nem akar hozzád visszamenni, az, hogy még nem rúgtad ki páros lábbal, nyilván nem túlzottan erősíti az asszony szemében azt a képet, hogy nem vagy puphapöts
2020. ápr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Igen van 1 majdnem 4 eves fiunk... próbáljuk próbálom helyre hozzni de decembere megis csalat ezzel a sráccal , es most már nem.kell a srácnak..legutobb azt momdta a feleségem hogy nem.akar kapcsolatot jön a nyár ő élni akar bulizni.. en 28 ő 24 a fiú akivel jóba volt 23 eves.. szeretem nagyon nem tudom elengedi!
2020. ápr. 26. 09:16
 9/23 anonim ***** válasza:
42%

"ÉN, ha utána lenne hol laknom, és egyedül is telne a számlákra meg kajára, akkor kirúgnám!"



Bakker, te tuti nő vagy!


Férfiként az ember nem azon filozófál, hogy számlák meg kaja, kirúgja az asszonyt, aztán legfeljebb vállal másodállást.


Ez az inkább benne maradok a langyos sz'ban olyan tipikus női hozáállás.

2020. ápr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Jobban keresek mint egy átlag ember..De ő is és en is haza költöztem a szüleimhez, de nem tudom elengedi mondtam h nem.a buli a legfontosabb hanem a család család melett is lehet szórakozni... A kisfiunk mindíg keres ha eljövök onnan hiányol es nekem is rossz.. Ha ujra elkezdek vele randizni kisebb meglepetést viszek neki. Van lehetőségem arra hogy újra megszeresen?
2020. ápr. 26. 09:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!