Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak akik oda vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik oda vannak a párjukért miért nem említitek direkt egy másik nő előtt?

Figyelt kérdés

Miért csinálja ezt egy férfi aki szereti a párját?

Másik nőnek nem úgy fogalmaz, hogy voltunk bevásárolni, hétvégén kirándultunk, filmeztünk, moziba voltunk.

Direkt úgy, hogy vásárolni voltam, filmet néztem, moziba voltam.

Miért csinálják ezt?


2022. okt. 18. 13:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Volt ilyen exem. Ha lányokkal beszélt, sosem említett meg. Voltam itt, ezt csináltam stb, nem többes számban. Egyszer ráírt egy csaj, akivel randizgatott egy időben. Aznap találkoztunk is, de a csajnak a "mizu" kérdésére mindent mondott, csak azt nem, hogy én létezem. Megkérdeztem, miért nem mondta pl, hogy épp most megyek haza barátnőmtől. Válasz, mert csak idióta f.aszok csinálnak ilyet. Akkor én is ebbe az idióta f.asz kategóriába tartozom, mert nekem szabályosan rossz érzés, ha valaki irántam érdeklődik és nem említem meg a legfontosabb részét az életemnek. Szerintem az ilyen pali azt akarja, hogy majd esetleg egyszer megdughassa a mások nőt, ne riassza el azzal, hogy párja van.
2022. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mert az kicsit fura hogy vásárolni voltunk, olyan befejezetlen. Gyorsan röviden elmondja hogy vásárolni voltam. Ha azt mondja voltunk, az olyan sejtelmes, akkor már hozzá szokták tenni, kivel, és akkor meg esetleg elhúzódik a small talk.

De ha hosszasan beszélget és nem mondja el ezeket, akkor már hazugság, ha hosszasan az egész napját úgy mesélgeti mintha egyedül lett volna.

2023. máj. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!