Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képbe került egy másik nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képbe került egy másik nő?

Figyelt kérdés

Párommal szakítottunk, mert feljárkáltam másokhoz (ne menjünk most bele, nem csaltam meg soha), de kibékültünk 2 hétre rá és azóta együtt is élünk. Igaz én jobban akartam újrakezdeni, mint ő, de úgy tűnt boldog és minden rendben.

Az utóbbi időkben azonban nagyon furcsa lett, és feltűnt, hogy van egy lány, akivel nagyon sokat beszél. Múltkor beleolvastam a beszélgetésükbe, semmi szexuális téma nem volt köztük, de mégis rengeteget beszélgetnek és többnyire a párom írkál rá. Lecsekkoltam a social médiában is, párom mindent lájkolgat neki, pedig ő utálja az online világot. Szerintetek aggódnom kéne?


2022. szept. 13. 20:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
A kérdésre magad válaszoltál.
2022. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Igen,képbe került, jól látod.
2022. szept. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

De gondolom csak barátkozni akar, a barátom nem félrelépős fajta.

Csak a csaj szándékait nem tudom.

2022. szept. 13. 20:57
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem akar "csak barátkozni".
2022. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Igen, képbe került. Igen, meg akarja dugni. Rosszabb esetben azért nem nyomult még rá, mert komolyabbak a szándékai egy kósza dugásnál.
2022. szept. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
A párom nem szoknyapecér és kizárt, hogy megcsalt volna, folyamatosan együtt vagyunk.. Meg semmi ilyesmiről nem beszéltek. Most költöztünk össze, világ életében engem szeretett.Csak nem értem miért akar egy lánnyal barátkozni, amikor ott vannak a haverjai.
2022. szept. 13. 21:51
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Különben is folyamatosan ellenőrzöd a telefonját, hogy is képzelünk mi ilyesmit, istenem!
2022. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem folyton, de 1-2 alkalommal belenéztem és hát találtam is valamit
2022. szept. 13. 22:12
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg minek jöttél össze vele, ha

1) amúgy ő nem bízik benned (ne is meséld be magadnak, hogy de)

2) te se bízol benne (ne is meséld be magadnak, hogy de mégis)


???

2022. szept. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért akar? Talán mert már nem bízik benned? Teljesen jogosan csinálja.
2022. szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!