Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek titeket adnátok nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek titeket adnátok nekem jó tanácsot?Szakítottam, de szeretem

Figyelt kérdés

4,5 éves kapcsolat. Nagyon csúnyán beszélt velem többször, elküldtem párszor hátha tanul belőle, most már kifinomultabban bánik a bántó szavaival de attól függetlenül a jelentésük ugyan az. (pl:lekurváz szó szerint…mostanság már csak dugtál meg dugj össze vissza ezt mondja ha valamin felhúzza magát…. hogy menjek és csináljam)

Sose csaltam meg őt!

Viszont olyannyira nem tudom már elviselni és nem hiszem el h abbahagyja hogy eldöntöttem szakítok. Szakítottam is vele tegnap, de nagyon rosszul érzem magam. Még szeretem, de úgy érzem mégsem tudom elviselni a sok bántó szavait. Mindig azt mondja utólag, hogy jaaaj tudod hogy nem gondoltam úgy, de nekem ez már kevés.

Mit tudnék tenni, hogy ne érezzem szarul magam most?


2022. okt. 19. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy darabig nehéz lesz, ha még szereted. Még pár nap - pár hét és fellélegzel, mikor megérzed, milyen jó, hogy nem bántanak, nem aláznak. Addig is foglald el magad, csinálj olyan programot, amiben jól érzed magad, barátnőzz, ússz, nem tudom mit szeretsz.

Kitartást!

2022. okt. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi kapcsolatban nem ócsároljuk a másikat!
2022. okt. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy te szereted, de gondolj arra, hogy o teged nem. Aki szereti a masikat, az nem beszel igy. Te sem beszelnel igy vele, igaz?
2022. okt. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Tök mindegy, mit csinálsz, egy a lényeg: NEHOGY VISSZAMENJ HOZZÁ! Pont elég, hogy 4,5 évet elcsesztél az életedből egy ilyen mérgező kapcsolattal. Azért szereted, mert nem ismersz mást. Gondolom, fogalmad sincs, milyen egy normális kapcsolat, meg amikor szeretnek.
2022. okt. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sosem beszéltem így senkivel, vele sem! Nagyon megalázó. Volt hogy amikor elküldtem 2 hétig máshoz rohant és utána kuncsorgott vissza és mikor mondtam h nem azt mondta nem baj úgyis jobb volt neki a másik csajjal .ugni. Persze megint bocsánat csak bàntásból mondtam és társai….
2022. okt. 19. 15:52
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megbocsátani. Ne bántsd magad.
2022. okt. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy el fog múlni! Még csak 1 nap telt el, jól tetted, senki sem bánhat így a másikkal. A feldolgozás nehéz, még hetek, hónapok múlva is fájhat, ez természetes.
2022. okt. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Foglald el magad, csinálj közös programot barátnökkel, szórakozz, élj, csinálj olyan dolgokat, amit szeretsz. Idővel el fog múlni.
2022. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

5 - Na ez nagyon gáz..

Még az, hogy csúnyán beszél a vita hevében, esetleg bemagyarázható annak, hogy csak nincs önkontrollja és idegbeteg. Bár akkor is xar szokás.


De a kommentedben egyenesen taszító, direkt akar bántani. Eleve nem csinálna ilyet, ha szeret. Gondolj erre.

2022. okt. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is tudom, borzasztó dolog ez a sirekt bántás. Főleg így
2022. okt. 19. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!