Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú, közepes kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú, közepes kapcsolat, vagy új, izgalmas?

Figyelt kérdés

Már 5 éve van barátnőm, 1 éve élünk együtt. Szeretem és jól megvagyunk, soha nem volt komolyabb probléma. Kivéve, hogy picit másabbak vagyunk. Ő nagyon sokat mászkál bulizni, ilyenkor elég sok pasi is ott van, és én nem mehetek vele, mert a kollégái és csapat buli. Meg ő egy picit szabadabb szellemű és ebből szoktak lenni nézeteltérések.

Pár hónapja megismertem egy lányt, aki nálunk gyakornok. Nagyon aranyos, jó lélkű, nem bulizós, nem kicsapongó, de mégis nagyon életrevaló, határozott véleménye van a dolgokról (szinte mindenben ugyanaz, mint nekem), de ennek ellenére mindig nyitott más álláspontokra is. És nagyon szép, kis pici csinos csajszi nagyon tetszik.Neki is volt egy komoly párkapcsolata, aminek most lett vége. Bennem meg most kavarognak a gondolatok, nagyon szeretnék komolyabban megismerkedni vele, de nyilván nem így, hogy kapcsolatban vagyok. Lehet megbánnám a szakítást, de attól félek ha nem lépek, valaki más mellett lesz újra és talán sosem lesz még egy esélyem nála. Szerintem randizna velem, úgy tűnik kedvel engem nagyon. Ti mit csinálnátok? Aki hasonló helyzetben volt mesélnek róla?


2022. okt. 21. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Tehát jobban bejön az új csaj. Szerintem az a korrekt, ha dobod a mostanit.


Te féltékeny típus vagy(a kérdésből látszik), tehát a mostanival nem lenne esélyed normális kapcsolatra sosem. Fölösleges húzni a dolgot, mert ez csak egymás idejének rablása. Ő végre mindenkivel le tud feküdni bűntudat nélkül, neked meg legalább lesz esélyed normális párkapcsolatra.

Ha nem lenne új csaj a képben, akkor is az lenne a korrekt, ha szakítanál a mostanival. Szerintem.

2022. okt. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom fiatalok vagytok.

Én ennyi alapján amit leírtál, megpróbálnám az új lánnyal.

De ezt neked kell eldöntened, ki felé húz jobban a szíved. 🙂

2022. okt. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már gondolati szinten megszületett ez benned ki fogja rágni magát onnan.

Ha nem szeretnél szrember lenni akkor a mostani kapcsolatot leépíted DE előtte korrekt módon beszélsz erről a bnődnek, hogy értse mi történik.

2022. okt. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Tehát évekig csak ürítgettél bele, míg vártad a jobbat.
2022. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#1

Alapjáraton nem vagyok féltékeny típus, de a barátnőm ittasan hajlamos kicsit kelletni magát és picit tartok attól, hogy egyszer valamelyik pasi kihasználja az alkalmat és az állapotát.

#4

Nem, évekig szerettem és mindent megtettem a kapcsolatunkért, kettőnk közül ő volt mindig is a bizonytalanabb. Talán ebbe fáradtam bele.

2022. okt. 21. 12:26
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Engem most dobott a szeretőm, mert 13 éve nős, ugyan belém szerelmes, de a 13 évet nem akarja kidobni az ablakon. Mellette meg nyüglődik, mert nem boldog a feleségével, engem akarna, de a lelkiismeretfurdalása megakadályozza a válásban. és a házasság kb a 4. évtől nem volt OK, de nem volt élhetetlen, ezért nem vált. Most próbálkozik még egyszer, hogy rendezze a dolgokat, de ő se biztos benne, hogy eredményes lesz, és már most attól tart, hogy ha neki mégse jön össze, nem biztos, hogy én szabad leszek. És tényleg. Persze, valószínű, hogy sose fog lépni, de már a ' a feltételezett válásakor feltételezett foglaltságom' is zavarja, szóval nem egészen százas lelkileg. Értetted a tanmesét? Én a helyedben most lépnék.
2022. okt. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Aha, és pont addigra fáradtál bele, mire megjelent az új punci.
2022. okt. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat pedig nem ártott volna egy komolyabb nézeteltérés, mert lehet, most nem itt tartanatok, hanem már hamarabb rá jottetek volna, hogy mennyire nem hasonlitotok. Szerintem nem működnek a nagyon ellentétes emberek egy kapcsolatban, mert sosem fogjak tudni úgy megérteni egymást, mint két hasonló típusú ember… szakits, és csak nagyon lassan kezdj el közeledni, mert lehet a lány meg nincs túl az előző kapcsolatán.
2022. okt. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is a szakítás mellett voksolok, és finoman közeledj az új lányhoz. A mostani párod szabadabb elvű, ahogy írtad, ebből mindig konfliktus lesz. Adj magadnak esélyt, fiatal vagy, előtted az élet.
2022. okt. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!