Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról hogy a barátnőmmel mikor vagyok akkor nem veszem fel a mobilomat amikor csöng hogy csak vele foglalkozzak, erre ő azt hiszi hogy a szeretőm hív és azért nem?

Figyelt kérdés
2022. okt. 22. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség ez a ripacskodás. Attól, hogy egymás nyálát isszátok, nem áll meg az élet. Vedd fel a telefont, mint egy valamire való normális felnőtt. Nem első randin vagy, hanem párkapcsolatban élsz, ne csinálj belőle börtönt magadnak.
2022. okt. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
vedd fel egyszer, hogy megnyugodjon, utána hátha nem piszkál ezügyben :D
2022. okt. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%

Nálunk is megesik ilyen.

H9gy hívják a barátomat es vagy nem veszi fel es nem tudom ki az.


Vagy ha felveszi is a haverjaival.kozli hogy nem ér rá most mert otthon van alszik meg ilyeneket mond mikozben velem van es kocsiban utazunk.

A haverjainak meg senkinek nem mondja hogy bocsi nem érek rá MERT a bnőmmel vagyok! Hanem ilyen kam dumákat nyom le nekik.

Én speciel ezt sem értem. De lehet nem akarja beavatni őket a magánéletébe nincs közük hozzá vagy ilyesmi lehet.(minden haverja ismer engem amugy)


Ha erőszakoskodom hogy ne tagadjon engem le, igenis velem van, szivesen simán ki is hangositja es beszélhetunk hármasban is nyugodtan.


Amikor meg nem veszi fel másnak a telot mellettem, akkor altalában elmondja nekem, hogy ki hivja meg miert es miert nem akar vele beszélni. De ezt nem látom. Vagy elhiszem vagy nem.

2022. okt. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4%

Folyt Ja es elottem szinte csak rébuszokban beszélnek. Roviden.

Neha ugy erzem mintha csak azert mert jelen vagyok nem tud ugy beszélni mintha nem lennék ott.

De amikor vele vagyok senki nyűgje baja mondanivaloja NEM erdekli abszolut. Ezért se veszegeti fel általában nekik.

De igy meg nem tudom a hátam mogott mi megy akkor.

De visz magával mindenhova.

De akkor is tiszta gyanus az egész viselkedese mindig.

2022. okt. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Paranoias a nőr,nem kicsit. Forduljon orvoshoz
2022. okt. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a csajommal akarok foglalkozni, akkor nem cseng a telefonom, sőt azt sem láthatja, hogy egyáltalán valaki hív. Jó pénzért megmutatom hogyan lehet ezt beállítani.
2022. okt. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudom te franc fog ezzel vacakolni
2022. okt. 23. 08:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor sírj tovább!
2022. okt. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kevered a fogalmakat azt nem sírás ha valaki kérdez a gyakorin
2022. okt. 23. 12:31
 10/11 anonim ***** válasza:
De miért nem jó a válasz? Miért nem halkított a telodat, ha ez zavarja. Érthetetlen a viselkedésedet. Sose kérdeznék hülyeségeket.
2022. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!