Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teherbe ejtettem egy egyéjszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe ejtettem egy egyéjszakás lányt, meg akarja tartani a gyereket, semmi nincs köztünk, kell gyerektartást fizetnem?

Figyelt kérdés

Üdv!


Összejöttem egy csajszival, lefeküdtünk és teherbe is esett. Semmi sincs köztünk, csak egy kaland lett volna.

Csak a nevemet tudja semmi mást. Most meg akarja tartani a gyereket én persze nem. Ha megszületik, akkor kell majd gyerektartást fizetnem? Hogy működnek ezek a dolgok?



2018. márc. 1. 21:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
95%
Kell fizetned,készülj fel min 18 évre havi 50 ezerrel
2018. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
88%
Kell bizony. Ha megcsinálni volt eszed, legyen pénzed a gyerektartásra is.
2018. márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
98%

Nézd... reménykedhetsz benne, hogy elfelejti a nevedet és az apa ismeretlen lesz.

Ha a tiéd és megtartja, akkor kell (fizetésedtől függ mennyit). Ha kételkedsz az apaságban, akkor kérhető teszt, de ha elbukod (és tied a gyerek), akkor kifizettetik veled (nem olcsó).

2018. márc. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 A kérdező kommentje:

És hogyan fordul pl a bírósághoz?

Ha pl egy prostiról van szó és fizettem érte... Akkor mi van, ha én úgy tudtam, hogy prosti? Esetleg bódult állapotban voltam.. Hogyan lehet ezt megúszni?

2018. márc. 1. 21:47
 5/70 anonim ***** válasza:
44%
Leginkább úgy, hogy meggyőzöd, hogy nem akarja megtartani.
2018. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
99%
Amennyiben keresetet indít és a bíróság egy apasági teszt alapján megállapítja, hogy a tied a gyerek akkor kell.
2018. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 A kérdező kommentje:
ha megtagadom a tesztet akkor gondolom meg alapjáraton köteleznek a gyerektartásra
2018. márc. 1. 21:49
 8/70 anonim ***** válasza:
64%
Tyűűűűűűhh.....na ez gáz.
2018. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
46%
Hát igen, ez nehéz helyzet. Persze lehet mondani, hogy hülye voltál (mert az voltál), de az sem fair, hogy ő egyedül dönt erről.
2018. márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
27%
Ha Allahahakhbar von Adalbert a neved akkor szíves de ha Kovács Ferenc vagy Horváth Máté akkor lehet, hogy a neved alapján nem talál meg szóval hajráááááá
2018. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!