Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy srácot, akivel össze is jöttem, 1.5 hónapja vagyunk együtt. Eleinte nagyon udvarias, kedves volt, figyelmes. Aztán elkezdett megváltozni. Mi lehet a gond vajon?

Figyelt kérdés

2022. okt. 23. 13:32
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Szex is volt már.. nekem már rég volt szexuális kapcsolatom, ezért kicsit aktívabb voltam, ami neki nem tetszett..de ezt nem akkor közölte mikor nála voltam, hanem napokkal később telefonban. Ami nem esett jól. Azzal vádolt meg hogy az óvszert én biztos ki akarnám lyukasztani..hogy felcsináltassam magam és a gyerekét meg vele eltartassam. Ezt a baromságot azért vágta a fejemhez mert egy korábbi csaja azt állította hogy terhes lett tőle..aztán meg hogy elvetélt..holott ő mindig gumival csinálta..és védekezett..jó azt megértem hogy azon kiakadt..de hogy rólam ilyet feltételezzen..hát nagyon megbántott ezzel. Legszívesebben elhagytam volna a francba. Csak annyit mondott hogy hát maradtak benne sebek korábbi kapcsolatokból. De azért ez velem szemben trógerség..mert én nagyon sokat megtettem érte..szerettem is..ez volt az egyik aljas húzása..a másik meg hogy nem hívtam akkor amikor ő szerette volna..mert dolgom volt.. albérletet néztem..aztán mikor visszahívtam mondtam neki majd este jöjjön el hozzám kb.8ra végzek..felhívtam este ..erre közli velem..hogy én miért ugráltatom..meg hogy mi ő hogy csak úgy ha szólok akkor jön..a fene se akarta ugráltatni..ez megint valami nem tudom milyen idióta megjegyzés volt..csak szerettem volna látni.. megbeszélni személyesen a dolgokat..és ennyi. Nem értem miért lett ő ilyen hozzám. Pedig egy kedves, aranyos, csupaszív srácnak ismertem meg. Akivel az elején minden olyan szépen indult.
2022. okt. 23. 13:42
 2/45 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem van pár év korkülönbség köztünk..ő 30 lesz hamarosan..én 34.
2022. okt. 23. 13:42
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Kirúgni. Ez hülye.
2022. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Lehet még éretlen egy komoly kapcsolatra? Én a randikra vittem neki sütit, készültem ezekre a találkozásokra..vártam nagyon hogy láthassam. Úgy érzem a maximumot adtam. Erre meg ezt a nyegleséget kapom? Autóval visz ide-oda ha úgy van..egyik alkalommal kicsit határozottabban csuktam be a kocsija ajtaját..erre megjegyezte nem kell azt becsapni..hát azért attól messze állt..na mindegy..ezek szerint neki az autója is többet jelent a párjánál..bezzeg velem így beszél..az autójával kíméletes.. szomorú..pedig akár lehetne egy aranyos..kedves ember is..ha akarna..de ezek szerint ez csak álca volt..mindaddig amíg le nem feküdt velem..utána így elengedte magát..ezt érzem..miért nem tudják a férfiak megbecsülni a normális nőket vajon..
2022. okt. 23. 13:47
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a megbecsülésről szól, hanem arról, hogy ő ilyen. Nem fog könnyen változni.
2022. okt. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem nem egy tanulatlan valaki..informatikus..egy értelmiségitől többet várna a másik..csalódást érzek ez az igazság..azt érzem nem értékeli mennyit tettem érte..sajnos
2022. okt. 23. 13:49
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Bármi is a gond, az az ő problémája, te javítani nem tudsz rajta. Aki így viselkedik, azzal nem éri meg foglalkozni. Nem segít ha tudod, hogy egy bunkó paraszt, de azzal sem vagy előrébb, ha mentális gondjai vannak.
2022. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Ez van. Sok a szociofób bárhol.
2022. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Pedig ami még furcsa..nem volt neki sem könnyű az élete..szülei már nem élnek.. ráadásul volt egy komoly gyerekkori betegsége is ..ami miatt vissza is utasították nők..én elfogadtam ..és mégis ilyen a hozzáállása..
2022. okt. 23. 13:51
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pont ezért ilyen.
2022. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!