Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekelnek önbizalomhiányban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelnek önbizalomhiányban szenvedő srácok?

Figyelt kérdés

A kérdés magáért beszél. Csak is kizárólag lányok válaszát várom. Én korom 16. Nincs önbizalmam, nem merek kezdeni. (Ne állítsatok elő olyan szöveggel, hogy merjek kezdeni, mert úgysem merek... ) Valami gyógymód kéne rá, (ha létezne...) Az iváson kívül, mert nem iszok. Vezetek mindig. Buliba nem járok, nem vagyok valami party arc, tehát az ki van lőve. Cigaretta sem vagány nálam, sőt kimondottan sz@rságnak tartom. Bármi segítség jöhet, hogyan küzdjem le a félelmem, mert ez már félelem komolyan.


Köszönöm.


Üdv, bakter


2009. nov. 8. 23:20
1 2
 1/16 anonim válasza:

szia, hát az a helyzet, hogy szerintem cukik a félénk fiúk:) de ez csak a vagány csajoknak szokott tetszeni...a lányok többsége ugye azt szereti ha a fiúk kezdeményeznek:)

Adok egy tanácsot, egy nagyon bölcs és okos ember mondta nekem még régen....mondd el elvás előtt 5x, hogy "napról-napra egyre jobban és jobban érzem magam"

Hihetetlen de működik, csodás dolog az agyunk...ezt ne felejtsd!;)

2009. nov. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Jah, amúgy 20 éves vagyok és lány!;)
2009. nov. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekelnek. Egy férfi az legyen férfi.


(am, a neved alapján ha ilyen kérdést teszel fel, jobb lenne ha ezek után nem osztanád ugy az embereket).

2009. nov. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is cukik a félénk fiúk :)
2009. nov. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

HJa. A 10x éveseknek. De nem a nőknek.


24/L

2009. nov. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Engem érdekelnek,mert nekem sincs önbizalmam,és nem csak a "férfit" keresem,hanem egyben lelki társat is.És szerintem attól,hogy valakinek nincs önbizalma,még lehet férfias.Nem vagy partyarc - nálam a férfiasság itt keződidik ;) Csak fogalmam sincs,hogy és hol tudnék ilyen fiúval megismerkedve,tekintve,hogy se ő,se én nem kezdeményeznék... o.O

19/L

2009. nov. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
23:37@ Nem az a bakter vagyok.
2009. nov. 8. 23:51
 8/16 anonim ***** válasza:
*megismerkedni
2009. nov. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
23:51@ Hát, én félénk vagyok, de közben férfias is szerintem.
2009. nov. 8. 23:53
 10/16 A kérdező kommentje:
Jah igen, az lemaradt, hogy a megismerkedés része, az nekem is kérdéses.. :)
2009. nov. 8. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!